York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Emerald Marino İnstitute Klasik

Emerald Marino İnstitute Klasik

Emerald Marino İnstitute Klasik

    İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Marino İnstitute yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute ...

 

 

İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Marino İnstitute yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

1881 yılında inşaa edilen İrlanda Yaz Okulu Emerald Marino İnstitute Dublin şehir merkezine 15 dakikalık mesafede bulunur. Yeşilliklerle dolu bir arazi içerisinde bulunan Marino İnstitute'te öğrencilerin kalışları boyunca faydalanabilecekleri birçok tesis bulunur. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Modern tam donanımlı kapalı spor salonları, oyun sahaları, tiyatro. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz kampında öğrenciler her dersin 60 dakika sürdüğü haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde özel olarak hazırlanmış öğrencilerin dil eğitimini ve fiziksel gelişimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlik yer alır. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz kampında öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu tek kişilik içerisinde özel banyosu bulunan konforlu yurt odalarında misafir edilirler. Yurt odaları her öğrenci için özel olarak hazırlanan elektronik kartlarla açılır. Yurtlarda öğrencilerin rahatça oturup dinlenebilecekleri geniş oturma salonları, televizyon ve dvd de mevcuttur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Emerald Cultural İnstitute kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Marino İnstitute'ün öğrenci yurdunda tek kişilik özel banyosu bulunan odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Croke Park Stadium, GAA Museum, Powerscourt ve Glendalough'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, spor yarışmaları, film geceleri, karaoke gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 21 Haziran - 16 Ağustos tarihleri arasında 2 haftalık katılım şartı ile 2-8 haftalık dönemler şeklinde 2135 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Klasik Yaz Programı Neler Katar?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar