York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Emerald Griffith College Klasik

Emerald Griffith College Klasik

Emerald Griffith College Klasik

  İrlanda yaz okulu Emerald Griffith College Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir?  Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Griffith College yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz p...

 

İrlanda yaz okulu Emerald Griffith College Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir?  Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Griffith College yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Emerald Cultural İnstitute tarafından düzenlenmekte olan İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz programı Dublin şehir merkezine 5 dakikalık mesafede bulunan İrlanda'nın en büyük üniversitelerinden biri olan Griffith College'de yapılmaktadır. 1974 yılında tarihi Griffith Ordu Kışlasının yanına inşaa edilen üniversitede 7000 ne yakın öğrenci eğitim görmektedir. Dublin, Cork ve Limerick 'te kampüsleri bulunan üniversite aynı zamanda Leinster Müzik ve Drama okuluna da ev sahipliği yapmaktadır. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik yaz programında öğrenciler haftalık 15 saat İngilizce ders alırlar. Dersler 60 dakikadır. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik yaz programında düzenlenen gezi, aktivite ve etkinlikler çocukların dil becerilerini geliştirmeleri açısından özel olarak tasarlanmıştır. Tüm gezi ve aktiviteler rehber öğretmenler gözetiminde yapılır. Programa katılan öğrenciler 24 saat güvenliğin bulunduğu öğrenci yurtlarında çift kişilik konforlu odalarda misafir edilirler. Oda kapıları kişiye özel elektronik kartlarla açılır. Öğrencilerin kalışları boyunca acil ihtiyaçlarını gidermek amacıyla yurt görevlileri de öğrencilerle birlikte aynı yurtta kalır. Griffith College'de sunulan klasik yaz kampı dışında çok popüler olan AC Milan futbol programı da yapılmaktadır.

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Griffith College'in öğrenci yurdunda çift kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Croke Park Stadium, GAA Museum, Powerscourt ve Glendalough'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, spor yarışmaları, film geceleri, karaoke gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 28 Haziran - 2 Ağustos Tarihleri arasında 2 haftalık katılım şartı ile 2-5 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 2075 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Griffith College Klasik Yaz Programı Neler Katar?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar