York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Emerald Alexandra College Klasik

Emerald Alexandra College Klasik

Emerald Alexandra College Klasik

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz Programı Nasıldır?   İrlanda yaz okulu Emerald Alexandra College Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir?  Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Alexandra College yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz programının ders içeriği nası...

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz Programı Nasıldır?

 

İrlanda yaz okulu Emerald Alexandra College Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir?  Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Alexandra College yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Danimarka Prensesi Alexandra tarafından 1866 yılında inşaa edilen İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College'i Dublin şehir merkezine 10 dakikalık mesafede bulunur. 12 dönümlük yeşilliklerle dolu bir arazi içerisinde yer alan Alexandra College yatılı özel bir okuldur. Yaz aylarında yerli ve yabancı öğrenciler için yaz kampı olarak hizmet vermekte olan İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik yaz kampında öğrencilerin kalışları boyunca yararlanabilecekleri futbol sahaları, tenis kortları, basketbol sahaları, tam donanımlı moders spor salonları gibi tesisler bulunur. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik yaz kampında öğrenciler haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Eğlenerek öğrenme ilkesinden yola çıkılan programda öğrencilerin dil becerilerini geliştirebilecekleri birçok etkinlik ve aktivite gerçekleştirilir. Program boyunca düzenlenen tüm gezi, aktivite ve etkinlikler rehber öğretmenler gözetiminde yapılır. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik yaz kampında öğrenciler 24 saat güvenliği bulunan ve kapılarının elektronik kartlarla açıldığı tek ve çift kişilik konforlu yurt odalarında misafir edilirler. Programda ayrıca aile yanı konaklama seçeneği de mevcuttur. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College'de ayrıca yerli ve yabancı öğrenciler tarafından çok popüler olan AC Milan futbol yaz programı da gerçekleştirilmektedir.

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Alexandra College'in öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik odalarda yapılır. Programda aynı zamanda aile yanı seçeneği de mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Croke Park Stadium, GAA Museum, Powerscourt ve Glendalough'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, spor yarışmaları, film geceleri, karaoke gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, tenis kortları, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, futbol sahaları, tiyatro.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 28 Haziran - 26 Temmuz tarihleri arasında 2 hafta kalma şartı ile 2-4 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1885 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Alexandra College Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar