Lütfen bekleyiniz...

EC Terenure College Klasik

İrlanda Yaz Okulu EC Terenure College Klasik yaz programı nerde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? EC dil okulları çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu EC Terenure College Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu EC Terenure College Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

EC dil okulları tarafından düzenlenmekte olan İrlanda Yaz Okulu EC Terenure College Klasik Yaz programı Dublin'de yapılmaktadır. Dublin şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Terenure College 1860 yılında inşaa edilmiştir. Kolej spor karşılaşmalarındaki başarısı ve eşsiz güzellikteki geniş bahçeleriyle ünlüdür. İrlanda Yaz Okulu EC Terenure College Klasik Yaz programında öğrenciler haftalık 15 saat İngilizce dersi görürler. 13-17 yaş aralığındaki öğrenciler için özenle düzenlenmiş olan bu programda çocukların fiziksel gelişimini ve dil becerilerini destekleyici birçok gezi, aktivite ve etkinlik bulunur. İrlanda Yaz Okulu EC Terenure College Klasik Yaz programında öğrenciler sertifikalı ailelerin yanında çift kişilik konforlu odalarda misafir edilirler.

İrlanda' da eğitim hakkında tüm sorularınızı buyrun Nişantaşı York Education' da yanıtlayalım, bu fırsatı kaçırmayın.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu programda aile yanı konaklama yapılmaktadır. Odalar çift kişiliktir. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Natural History Museum, Dublinia, Howth veya Bray'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler spor yarışmaları, film geceleri, bowling gibi daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, basketbol sahaları, tenis kortları, futbol sahaları, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 16 Haziran - 18 Ağustos tarihleri arasında 1-9 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 730 € --- Konaklamasız aktiviteli seçenek : 18 Haziran - 17 Ağustos tarihleri arasında Haftalık 525 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu EC Terenure College Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Geziler ve aktiviteler ile süslü bu programda dil becerilerini üst seviyelere çıkartarak bol bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Uzman eğitmenler ile kariyer odaklı planlamalarını görmeye başlarlar,

  *Spor faaliyetleri ile fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Gerçekleştirilen geziler ile genel-kültür seviyelerini yükseltirler.

 • Eğitim Merkezi