York Eğitim Danışmanlığı

İrlanda Futbol Yaz Okulu AC Milan

İrlanda Futbol Yaz Okulu AC Milan

İrlanda Futbol Yaz Okulu AC Milan

    Emerald İnstitute Yaz Okulu kapsamında göz alıcı bir okul olan Alexandra College’ da dünyanın en köklü klüplerinden A.C. Milan’ ın futbol programı ile karşınızda. Milltown, South Dublin’ de güvenli ve müthiş bir doğaya sahip 12 dönüm arazilik bir kampüs. Dublin merkezine tramvay ile 10 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Futbol ile ilgilenen ve bunu ileride bir kariyer olarak göz önünde bulunduran öğrenciler için A.C. Milan’ ın profesyonel antrenörleri ile birlikte aynı sahada olmak sıradış...

 

 

Emerald İnstitute Yaz Okulu kapsamında göz alıcı bir okul olan Alexandra College’ da dünyanın en köklü klüplerinden A.C. Milan’ ın futbol programı ile karşınızda. Milltown, South Dublin’ de güvenli ve müthiş bir doğaya sahip 12 dönüm arazilik bir kampüs. Dublin merkezine tramvay ile 10 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz. Futbol ile ilgilenen ve bunu ileride bir kariyer olarak göz önünde bulunduran öğrenciler için A.C. Milan’ ın profesyonel antrenörleri ile birlikte aynı sahada olmak sıradışı bir fırsat. Programın amacı dünya futbolunda teknik, taktiksel, bireysel, kondisyon ve takım oyunu anlamında kendinizi hangi seviyelere yükseltebilirsinizin cevabıdır. Avrupa Şampiyonlar Ligi’ ni 7 kez kaldırmış bir klübün koçlarından eğitim almak ve onlar ile paslaşmak sizlerin hem ufkunu genişletecek hem de tecrübe kazandıracaktır. Ayrıca 18 yıldan uzun bir süredir dünyanın çeşitli yerlerinde Milan Junior Camp programları sunulmaktadır. Gençlere en fazla önem veren klüpler arasında olan A.C. Milan forması ile bir gün neden Giuseppe Meazza’ da ter dökmeyesiniz ki ? Bu programda rakip takımda veya kendi takımınızda iken kendi oyuncularınız ve rakip oyuncular ile aranızda kaç metre olması gerektiğine kadar herşey uygulamalı gösteriliyor. En iyi pas koordinasyonu nasıl yapılır? Gücünüzü ekonomik harcamak için neler yapılması gerekir? Nefes alışverişinizi nasıl kontrol etmelisiniz? Oyununuzu nasıl disiplinize edersiniz? En yetenekli olduğunuz mevkii nedir? Hepsinin cevabı bu programda. Bu dünya devi ile  mükemmel bir kampüste gerçekleşecek olan A.C. Milan Camp Programını sakın kaçırmayın. Emerald İnstitute yaz okulu A.C Milan futbol yaz kampı yine aynı kuruma ait olan Griffith College, Sandford Park ve St Raphaela's School 'da da gerçekleştirilir.

Program adına eğitim masrafları ve konaklama fırsatları için sizleri Nişatanşı York Education Solutions ofisimizie bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saatin dışında Haftada 10 saat futbol dersleri verilir.
  • Konaklama
   : Aile Yanı, Yurt
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Powerscourt, Glendalough, Trinity College, Book of Kells, GAA Museum ve Croke Park Stadium 'a kültürel ve eğitici geziler. Programa katılan öğrenciler sinema geceleri, karaoke, oyun geceleri, hazine avı, bowling ve daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri, AC Milan katılım sertifikası, modern tam donanımlı sınıflar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 02 Temmuz - 20 Temmuz Tarihleri arasında 2 haftalık katılım şartı ile Alexandra College ve Griffith College yurt konaklaması Haftalık 1270 € / 02 Temmuz - 20 Temmuz Tarıhlerı arasında 2 haftalık katılım şartı ile Alexandra College, Sandford Park ve St Raphaella's aile yanı konaklama Haftalık 1050 €
 • Program Sonucu

  Emerald İnstitute İrlanda Futbol Yaz Okulu AC Milan Programı Öğrencilerine Kattıkları Nelerdir?

  *Dünyacac ünlü koçlar ile çalışmanın verdiği özgüven ile daha kariyer odaklı çalışmaya eğilim gösterirler,

  *Dünyaca ünlü futbolcuların hayatlarını ve nasıl disipline olduklarını 1. ağızdan öğrenip örnek bir birey olmak için daha çok çaba sarfederler,

  *Öğrendikleri taktiksel ve tekniksel antrenmanlarda bir sonraki nesle fayda sağlamış olurlar,

  *Antrenmanlarda futbolun inceliklerini öğrendikleri gibi ingilizce pratik yapma şansı bulurlar.

İlgili Programlar/Okullar