York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İnteraktif İngilizce

İnteraktif İngilizce

İnteraktif İngilizce

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde yer alan eğitim olanaklarından biri de interaktif İngilizce 'workshop' seçeneğidir. Fakat bilinen İngilizce workshopların aksine, York Eğitim Danışmanlığı olarak bu hizmeti, seçkin eğitmen kadromuzun desteği ile danışanlarımıza en uygun ve en kapsamlı olanaklar dahilinde ihtiyaca yönelik ve kişiselleştirilmiş şekilde sunuyoruz. Peki, York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ihtiyaca yönelik ve kişiselleştirilmiş İngilizce workshop çalışmaları ile hangi al...

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bünyesinde yer alan eğitim olanaklarından biri de interaktif İngilizce 'workshop' seçeneğidir. Fakat bilinen İngilizce workshopların aksine, York Eğitim Danışmanlığı olarak bu hizmeti, seçkin eğitmen kadromuzun desteği ile danışanlarımıza en uygun ve en kapsamlı olanaklar dahilinde ihtiyaca yönelik ve kişiselleştirilmiş şekilde sunuyoruz.

Peki, York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ihtiyaca yönelik ve kişiselleştirilmiş İngilizce workshop çalışmaları ile hangi alanlara yönelik hizmet vermektedir?

*Profesyonellere, alanlarında uzman ve deneyimli eğitmen kadrosu ile mesleki ve akademik danışmanlık sağlamak
*Yetişkin ve genç yetişkinlere yönelik bireysel programlar ile eğitim ve akademik sınavlara hazırlık konusunda danışmanlık ve destekte bulunmak,
*Okul öncesi, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrenciler için bireysel koçluk ve eğitim desteği sağlamak gibi seçeneklerimiz mevcuttur.

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı'nın uyguladığı ihtiyaca yönelik ve kişiselleştirilmiş 'workshop' programları alanında uzman ve deneyimli eğitim kadromuz desteği ile düzenlenir. Bünyemizde görev yapan tüm eğitimcilerimiz sertifikalı ve yabancı uyrukludur.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar