York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Institut Le Rosey Lise Eğitimi

Institut Le Rosey Lise Eğitimi

Institut Le Rosey Lise Eğitimi

Institut Le Rosey Son 5 yılda Fransız bakolaryası  geçiş oranı %100’dür. Ayrıca uluslar arası bakolaryası %98, ortalama not 35 puandır (Dünya ortalaması 30) ve öğrencilerin 2/3’ten fazlası iki dilli IB diploması alır.(Dünya ortalamasının iki katından fazla) Tüm öğrenciler üniversiteye devam eder ve bunların% 30'undan fazlası ABD'deki Ivy League, MIT, Stanford ve “Ivy League Plus” ve İngiltere'deki Oxbridge ve diğer Russell Group üniversiteleri dahil olmak üzere dünyanın en iyi ilk 25'inde yer ...

Institut Le Rosey

Son 5 yılda Fransız bakolaryası  geçiş oranı %100’dür. Ayrıca uluslar arası bakolaryası %98, ortalama not 35 puandır (Dünya ortalaması 30) ve öğrencilerin 2/3’ten fazlası iki dilli IB diploması alır.(Dünya ortalamasının iki katından fazla)

Tüm öğrenciler üniversiteye devam eder ve bunların% 30'undan fazlası ABD'deki Ivy League, MIT, Stanford ve “Ivy League Plus” ve İngiltere'deki Oxbridge ve diğer Russell Group üniversiteleri dahil olmak üzere dünyanın en iyi ilk 25'inde yer alan üniversitelere devam eder.

Diploma

International Baccalaureate,French Baccalaureate

Akreditasyon

CIS, IBO, NEASC, GESBF

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Institut Le Rosey
  • Seviye
   : Seviye 4
  • Konaklama
   : Okul içi yurt konaklama dahildir.
  • Dahili Hizmetler
   : Okulda yurt konaklama, eğitim metaryalleri, ücretsiz wi fi, üniformalar
  • Fiyat
   : Yıllık Öğrenim Fiyatı (Yatılı): 125.000 CHF

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar