York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Institut auf dem Rosenberg Lise Eğitimi

Institut auf dem Rosenberg Lise Eğitimi

Institut auf dem Rosenberg Lise Eğitimi

Institut auf dem Rosenberg Institut Auf Dem Rosenberg 1889 yılında Doğu İsviçre'de, St.Gallen şehrinin kuzeyinde Rosenberg'de kurulmuştur. Bir tarafta Konstanz gölüne ve diğer tarafta Alpstein dağlarına yakındır. Zürih ve uluslararası havaalanına ortalama bir saat mesafede bulunmaktadır. Institut auf dem Rosenberg'in eğitime sıradışı bir yaklaşımı vardır. Okul yıllardır çocuklara ve genç yetişkinlere bireysel yeteneklerine ve geleceğe yönelik hereflerine göre eğitimlerinde öncülük ekmektedir. ...

Institut auf dem Rosenberg

Institut Auf Dem Rosenberg 1889 yılında Doğu İsviçre'de, St.Gallen şehrinin kuzeyinde Rosenberg'de kurulmuştur. Bir tarafta Konstanz gölüne ve diğer tarafta Alpstein dağlarına yakındır. Zürih ve uluslararası havaalanına ortalama bir saat mesafede bulunmaktadır.

Institut auf dem Rosenberg'in eğitime sıradışı bir yaklaşımı vardır. Okul yıllardır çocuklara ve genç yetişkinlere bireysel yeteneklerine ve geleceğe yönelik hereflerine göre eğitimlerinde öncülük ekmektedir. Bundan dolayı Institut Auf Dem Rosenberg dünyaca ünlü ve sayılı okulların arasında yer almaktadır.

Dünyanın her bölgesinden sadece 300 öğrencisi olan Institut auf dem Rosenberg, sıcak ve kişisel öğrenme ortamı sunmaktadır. Rosenberg'in akademik çeşitliliği, diğer uluslar arası İsviçre okullarından en büyük ayırt edici özelliklerinden biridir. Öğrenciler, kendilerini daha sonra alacağı bir sonraki akademik eğitim için en uygun öğrenimi seçebilmesini sağlayan beş farklı ulusal akademik sistemden birini seçebilirler. Bunlar; İsviçre, Almanca, İtalyanca, ABD ve İngiltere sistemleridir. Sınıf mevcudu 8 kişi olan, geniş bir profesyonel ekip sayesinde öğrenciler genele değil, bireye göre eğitim hizmeti almaktadırlar.

Başlıca Eğitim Sistemleri

 

 • Uluslararası Bakalorya (IB)
 • Alman Uluslararası Baccalaureate Diploma Programı (GIB)
 • Amerikan Lisesi diploması
 • İngiliz A Level diploması

 

Fiyatlar

Orta öğretim fiyatları;
Yıllık yatılı ücret: 84000 CHF (Eğitim, çift kişilik yurt konaklama, yemek)
Yıllık ekstralar dahil yatılı ücret: 120000 CHF – 130000 CHF (Eğitim, tek kişilik odalı yurt konaklama, yemek, bireysel akademik dersler, spor, müzik, sağlık sigortası, geziler, çamaşır yıkama.

 

Kısa Süreli Tatil Programları

Institut Auf Dem Rosenberg yatılı okulu dil ve yeni becerilerin keşfedilebileceği yaz ve kış kampı seçenekleri sunmaktadır. Öğrenciler eğlenceli aktivite ve spor programının yanında, geleneksel bir İsviçre yatılı okulunda nasıl bir hayat geçirildiğinin deneyimini de kazanmaktadırlar.

 • Junior Summer Camp (6-13 Yaş, yatılı)
 • Senior Summer Camp (14-18 Yaş, yatılı)
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Institut auf dem Rosenberg
  • Seviye
   : Seviye 4
  • Konaklama
   : Okul içi yurt konaklama dahildir.
  • Dahili Hizmetler
   : Okulda yurt konaklama, eğitim metaryalleri, ücretsiz wi fi, üniformalar
  • Fiyat
   : Yıllık Öğrenim Fiyatı (Yatılı): 120.000 CHF

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar