York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İnlingua St. Julians Dil Okulu

İnlingua St. Julians Dil Okulu

İnlingua St. Julians Dil Okulu

"Yurt dışı dil eğitimi ile ünlenen Malta dil okulları içerisinde en sık tercih edilenlerden biri olan İnlingua Malta dil okulu, ihtiyaca yönelik planlanan eğitim müfredatı ve sunduğu pratil dil eğitimi imkanları ile her yıl dünyanında dört bir tarafından gelen yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor." Yurtdışı eğitim alanında en çok aranan ülkelerden bir tanesi Malta. Özellikle Malta dil okulu programı, en iyi dil okulları tarafından da son yıllarda tercih edilerek eğitim alternatifleri çoğldı....

"Yurt dışı dil eğitimi ile ünlenen Malta dil okulları içerisinde en sık tercih edilenlerden biri olan İnlingua Malta dil okulu, ihtiyaca yönelik planlanan eğitim müfredatı ve sunduğu pratil dil eğitimi imkanları ile her yıl dünyanında dört bir tarafından gelen yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor."

Yurtdışı eğitim alanında en çok aranan ülkelerden bir tanesi Malta. Özellikle Malta dil okulu programı, en iyi dil okulları tarafından da son yıllarda tercih edilerek eğitim alternatifleri çoğldı. Akdeniz kıyılarına ev sahipliği yapan, doğası ve güneşli atmosferi ile bilinen Malta'nın St. Julians şehrinde yer alan İnlingua Malta dil okulu, her yıl uluslar arası yurtdışı eğitim almayı planlayan yüzlerce öğrenciye dil eğitimi veriyor. Yeni bir dil öğrenmek ve dilini geliştirmek isteyen herkese, her yaşa, her bütçeye ve tüm yurtdışı eğitim ihtiyaçlarına yönelik programları profesyonel eğitim metodlarını uygulayarak sunuyor. Özverili ve güleryüzlü kadrosu ile eğitim süresince 7/24 yardım ve destek bulabileceğiniz İnlingua Kanada dil okulu, konforlu ve verimli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. Ayrıca ders dışında kalan boş zamanlarınızı Malta'nın doğal güzelliklerini ve tarihi dokusunu keşfetmek için harcayabilirsiniz. Böylelikle öğrendiklerinizi pratik etme ve farklı kültürleri tanıma fırsatı bulabilirsiniz. 

Fiyatının 100 euro olarak belirlendiği Inlingua dil okulu programı, özellikle yurtdışı eğitim ile iş hayatında başarılı olmak isteyen profesyoneller tarafından ve ayrıca girişimciler tarafından tercih ediliyor. En önemli özelliklerinden bir tanesi, sadece iş İngilizcesi gibi eğitim programları değil, aynı zamanda iş dünyası ile ilgili önemli ipuçlarının da verildiği kurslar olduğunu söyleyebiliriz. İnlingua kapsamındaki çeşitli programlar arasında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, İBT, TOEIC, Cambridge hazırlık) ve Premium Kurslar yer alıyor. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir. Dolayısıyla, Inlingua Malta dil okulu bünyesinde yurtdışı eğitim ile üniversite tamamlamak isteyen, yurtdışından mezuniyet almak isteyen öprenciler de tercih edebiliyor. 

Bu 100 euro’ya dahil olan fiyatlar arasında; Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği, yemek, sosyal ve kültürel programlar olarak listelendi.

Inlingua Malta Dil Okulu Özellikleri

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : İnlingua
  • Seviye
   : İnlingua kapsamındaki çeşitli programlar arasında; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, İBT, TOEIC, Cambridge hazırlık) ve Premium Kurslar yer almaktadır. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okul bünyesindeki yurt odalarında (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği, yemek, sosyal ve kültürel programlar
  • Fiyat
   : Haftalık 100 €'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar