York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İnlingua Sliema Dil Okulu

İnlingua Sliema Dil Okulu

İnlingua Sliema Dil Okulu

"Malta dil okulları içerisinde yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile ön plana çıkan İnlingua Malta dil okulu, Malta'nın ünlü sahil şehri Sliema'nın merkezinde yer alan modern binası ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla her yıl yüzlerce öğrenciyi misafir ediyor." Kıyıda yer alan Malta Sliema bölgesinde yer alan İnlingua Malta dil okulu, yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile uluslar arası yurtdışı eğitim öğrencilerine tam kapsamlı dil eğitim olanakları sunuyor. Merkezi bir lokasyonda yer alan...

"Malta dil okulları içerisinde yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile ön plana çıkan İnlingua Malta dil okulu, Malta'nın ünlü sahil şehri Sliema'nın merkezinde yer alan modern binası ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla her yıl yüzlerce öğrenciyi misafir ediyor."

Kıyıda yer alan Malta Sliema bölgesinde yer alan İnlingua Malta dil okulu, yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile uluslar arası yurtdışı eğitim öğrencilerine tam kapsamlı dil eğitim olanakları sunuyor. Merkezi bir lokasyonda yer alan okulun modern dekorasyonu ve sevimli atmosferi İnlingua'yı öğrencilerin konforu için geliştirilen ve dersliklerin buna göre güncellenmiş bir eğitim merkezi haline getiriyor. Dünyanın her yerinden dil öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyenlere ev sahipliği yapan bu Malta dil okulu programı aynı zamanda, deneyimli eğitmen kadrosu ile sunduğu akademik ve profesyonel programları da uyguluyor. Ders dışındaki zamanlarınızı değerlendirmek için birçok sosyal etkinlik bulabileceğiniz Malta Adası, yurtdışı eğitim için Malta ülkesini tercih edenlere  renkli fakat aynı zamanda sakin atmosferinde keyifli bir eğitim sürecini garantiliyor.

Malta'nın kuzey batı sahilinde, İtalya’ya bakan ve güzel bir konumda yer alan büyük turizm merkezi Sliema, Malta'da eğitim almak ve İngilizceyi yeniden öğrenmek isteyen herkes için ideal bir şehirdir. Inlingua Malta dil okulu programıyla, yurtdışı eğitim katılımcıları sadece İngilizce dil eğitimi almakla kalmaz, iyaretçilerin şnorkelli ve tüplü dalış ve tekne gezileri yapabilecekleri sakin plajlara sahip kent, birinci sınıf yemekler, mükemmel alışveriş ortamları ve iyi bir turistik gece hayatı için de sayısız fırsat sunar.

İnlingua Malta dil okulu bünyesinde; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE,CAE,CPE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC,Cambridge hazırlık), Deneyimler, Premium Kurslar ve Küçüklere Yönelik Kurslar yer alır. Eğitim alınan alana yönelik olarak dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile uygulanacak.

LSI'a bağlı dil okulu English Language Academy (İngiliz Dili Akademisi) Sliema'nın deniz kenarındaki gezinti yerinden sadece üç dakika yürüyüş mesafesinde ve kafeler, restoranlar ve mağazalara yakın bir konumdadır. Malta İngilizce Öğretim Federasyonu olarak adlandırılan FELTOM’un kurucu üyesi olan akademi, güler yüzlü, yardımsever ve sıcak kanlı personeliyle ön planda. İster TOEFL sınavına hazırlık kursunu, ister daha genel bir ESL programını seçmiş olun, klimalı sınıflar, bir kütüphane ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Okul aynı zamanda ikinci dil olarak İngilizce öğreten deneyimli okul öğretmenlerine yönelik bir öğretmen eğitimi kursu da vermektedir. Ayrıca okul, AB'nin Eğitim Kurslarına yönelik geliştirilen Socrates program için de lisans sahibidir.

 Sliema Malta Dil Okulu Programı

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : İnlingua
  • Seviye
   : İnlingua bünyesinde; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Kurslar (FCE,CAE,CPE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC,Cambridge hazırlık), Deneyimler, Premium Kurslar ve Küçüklere Yönelik Kurslar yer alır. Eğitim alınan alana yönelik olarak dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Okul bünyesinde yer alan yurtlarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Maksimum 15 kişilik sınıflar, E-öğretim sistemi, öğrenci Salonu, ücretsiz wifi, resmi sınav merkezi, bireysel çalışma alanı, etkileşimli dersler, öğrenci bilgisayarları, ücretsiz malzemeler okulun mükemmel lokasyonunda sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.
  • Fiyat
   : Haftalık 130 €'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar