York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İnlingua Miami Dil Okulu

İnlingua Miami Dil Okulu

İnlingua Miami Dil Okulu

Miami’de dil okulu seçimleri, son yıllarda yurtdışı eğitim katılımcılarının tercih ettiği yoğun bölgelerden bir tanesi. Böylece Miami, Amerika dil okulu programları ile birlikte bir eğitim merkezi haline geldi. Amerika'nın en ünlü lokasyonlarından biri olan Miami şehrinin kalbinde yer verdiği merkezi ile İnlingua dil okulu, öğrencilerine maksimum standartlarda dil eğitim imkanı sunuyor. Miami'nin kültürel ve geleneksel atmosferiyle iç içe olacağınız bir lokasyonda bulunan okul, Miami Beach, Sout...

Miami’de dil okulu seçimleri, son yıllarda yurtdışı eğitim katılımcılarının tercih ettiği yoğun bölgelerden bir tanesi. Böylece Miami, Amerika dil okulu programları ile birlikte bir eğitim merkezi haline geldi. Amerika'nın en ünlü lokasyonlarından biri olan Miami şehrinin kalbinde yer verdiği merkezi ile İnlingua dil okulu, öğrencilerine maksimum standartlarda dil eğitim imkanı sunuyor. Miami'nin kültürel ve geleneksel atmosferiyle iç içe olacağınız bir lokasyonda bulunan okul, Miami Beach, South Beach ve Lincoln Road Mall'a 15 dakika uzaklıkta.

A'dan Z'ye tüm Amerika dil okulu fiyatları, fiyat listemizde görüntülenebilir.

Öğrencilerin konforu ve kaliteli şartlarda eğitim görmeleri için her detayın düşünüldüğü merkez, aynı zamanda dekoratif ve modern havası, sıcak ve özverili kadrosu, son teknoloji ile donatılmış az mevcutlu sınıfları ile öğrencilere tam kapsamlı ve verimli bir eğitim süreci sunuyor. ders dışındaki zamanlarınızda canlı ve renkli dokusunda asla sıkılmadan pek çok sosyal etkinlik ve aktiviteye dahil olabileceğiniz Miami, Amerika dil okulu ile birlikte  eğitimin yanı sıra yeni şeyler keşfetmekten çok keyif duyacağınız bir tatile dönüşüyor.  Inlingua Amerika dil okulu, aynı zamanda Amerika’da üniversite eğitimi tercih edecek olanlar için de bir üniversiteye giriş kapısı. Amerika’da sınavsız üniversite gibi bir planlamaları olan yurtdışı eğitim katılımcıları, Amerika’da üniversite programlarına da Inlingua’nın başarılı oryantasyonları ve müfredatı sayesinde giriş yapabiliyorlar.

Ayrıca, bu yurtdışı eğitim programına sadece öğrenciler değil iş profesyonellere ve iş İngilizcesi odaklı eğitim almak isteyen, sektörel eğitim almak isteyen katılımcılar ve bununla birlikte alan odaklı sertifika almak isteyen profesyoneller, Amerika Inlingua dil okulu için kayıt yapabilirler. İnlingua bünyesinde Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve İş İngilizcesi programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir. Amerika’da dil okulu ile konaklama seçeneklerinin içerisinde ayrıca İnlingua bünyesinde; aile yanında kahvaltı dahil ya da yarım pansiyon şeklinde konaklayabilirsiniz.

Inlingua, Amerika dil okulu çevre şartları içinde de 12 büyük modern sınıf, 6 kişisel çalışma odası, bilgisayar odası, kafeterya, öğrenci dinlenme salonu, ücretsiz Wİ-Fİ gibi özellikler de var.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : İnlingua
  • Seviye
   : İnlingua bünyesinde Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve İş İngilizcesi programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak haftada minimum 20 maximum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : İnlingua bünyesinde; aile yanında kahvaltı dahil ya da yarım pansiyon şeklinde konaklayabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : 12 büyük modern sınıf, 6 kişisel çalışma odası, bilgisayar odası, kafeterya, öğrenci dinlenme salonu, ücretsiz Wİ-Fİ
  • Fiyat
   : Haftalık 160 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar