York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu Programları, ağırlıklı olarak 6 ile 17 yaş aralığındaki gençleri kapsıyor. Çocuklar yaz okulları programları çerçevesinde hem teorik hem de uygulamalı alanlarda eğitim görebiliyorlar. Özellikle eğitim ile gezi ve aktivitelerin harmanlanması, İngiltere yurt dışı yaz programlarını daha fazla cazip hale getiriyor. İngiltere Yurt Dışı Yaz Kampları Hakkında daha fazla detay bize ulaşabilirsiniz. İngiltere yaz okulları bünyesinde barındırdığı çeşitli okul programlarının ...

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu Programları, ağırlıklı olarak 6 ile 17 yaş aralığındaki gençleri kapsıyor. Çocuklar yaz okulları programları çerçevesinde hem teorik hem de uygulamalı alanlarda eğitim görebiliyorlar. Özellikle eğitim ile gezi ve aktivitelerin harmanlanması, İngiltere yurt dışı yaz programlarını daha fazla cazip hale getiriyor. İngiltere Yurt Dışı Yaz Kampları Hakkında daha fazla detay bize ulaşabilirsiniz.

İngiltere yaz okulları bünyesinde barındırdığı çeşitli okul programlarının sunduğu özel eğitim etkinliği seçenekleriyle öğrenciler, İngilizce’yi daha da aktif olarak öğrenme fırsatına sahip oluyorlar. Aktivitelerin amacı, İngilizce’nin sadece kağıt üzerinde değil pratikte de öğrenilmesine olanak tanıyorlar.

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulları hangi şehirlerde yapılır?

İngiltere yaz okulları, ağırlıklı olarak akademik yıl içerisinde eğitim ve öğretim sürdüren okul ve akademilerin kampüslerinde gerçekleştiriliyor. Yaz okulu programınızı Londra başta olmak üzere yine eğitim olanakları ve uluslar arası düzeyde tanınırlığı ile ön planda olan Cambridge, Birmingham, Liverpool, Bournemouth, Brigton, Oxford ve Manchester şehirlerinde yaz okulları programlarına dahil olabiliyorsunuz.

Üstelik dilerseniz İngiltere yaz okulları programları ile ilgili gerekli detayları öğrenmek için York Yurtdışı Eğitim’den gerekli bilgileri ediebilirsiniz.  İngiltere’de en çok tercih edilen yaz okulları ise şöyle sıralanabilir: Harrow House, Studio Cambridge, Anglo Continental, St. Giles International, Frances King, Kings Summer gibi eğitim kurumlarının sağladığı yaz okulları programları, İngiltere genelinde en çok tercih edilen yaz okularıdır.

İngiltere diğer ülkelerle kıyaslandığında daha pahalı olmasına rağmen Türkiye’ye yakın olması büyük avantaj.

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, İngiltere’deki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizde bulunan yaz okullarını oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. İngiltere yaz okulları dil eğitiminin 14 yaşa kadar yani en verimli olduğu dönemlerde, en üst seviyede değerlendirilmesine olanak sağlar. Bu nedenle, yaz kampları, deneyimli eğitim kadrosu, her yaş grubuna göre farklı hobi seçeneklerini birleştiren programlar, etkinlikler ve kültürel geziler ile dil eğitimi almak isteyen öğrencilere yaz okulu atmosferinde, keyifli deneyimler ve kaliteli avantajlar sunmaktadır. Ayrıca York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, öğrencilerimize İngiltere’de tercih ettiğimiz yaz okullarının kolej ve kampüslerinde güvenle ve en kaliteli hizmet alarak eğitim görme ve konaklama imkanı sunuyoruz.

 

İngiltere Yurt Dışı Yaz Okulu Hakkında Daha Fazlası!

Genel İngilizce programlarında öğrencilere konuşma, yazma ve dinleme  alanında eğitim verir. Yoğun programı tercih eden öğrenciler yönelmek istedikleri alandan takviye dersleri alabiliyorlar. 

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar