York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bell Wellington Liderlik Kampı

Bell Wellington Liderlik Kampı

Bell Wellington Liderlik Kampı

Bell İngiltere yaz okulu Liderlik Kampı nasıldır?   Bell İngiltere yaz okulları Liderlik Kampı programında konaklama yaş ve tarih başlangıçlarına burdan ulaşabilirisiniz? Bell yaz okulları güvenli mi? Bell yaz okulları nerede eğitim vermektedir? Bell İngiltere yaz okulları programları ne içerir aktiviteler nelerdir? Bell İngiltere yaz okulu Liderlik Kampı programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   İngiltere Berkshire bölgesinde, Wellington College‘da düzenlenen İngiltere yaz okul...

Bell İngiltere yaz okulu Liderlik Kampı nasıldır?

 

Bell İngiltere yaz okulları Liderlik Kampı programında konaklama yaş ve tarih başlangıçlarına burdan ulaşabilirisiniz? Bell yaz okulları güvenli mi? Bell yaz okulları nerede eğitim vermektedir? Bell İngiltere yaz okulları programları ne içerir aktiviteler nelerdir? Bell İngiltere yaz okulu Liderlik Kampı programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

İngiltere Berkshire bölgesinde, Wellington College‘da düzenlenen İngiltere yaz okulu programı geleceğin iş dünyasının liderlerine yönelik bir programdır. Öğrencileri alanında uzman eğitmenler liderliğinde, uluslararası geçerliliği olan iş İngilizcesi sınavına ve öğrencilerin küçük gruplar halinde yarışıp en iyi ürün veya hizmeti tasarladıkları Bell Business Challenge'a hazırlamaktadır. Okula kabul için yazılı başvuru, seviye belirleme sınavı ve mülakat şartı aranmaktadır. 3 hafta süren genç liderler programı boyunca öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirebilecekleri Business Studies, Language for Business ve The Bell Business Challenge gibi aktiviteler düzenlenmektedir. Yaz okulu atmosferinde en üst düzey verimliliği sağlamak amacıyla yoğun ve keyifli bir program sunan Bell English, gençlere kaçırılmayacak deneyimler ve harika fırsatlar sunuyor. İngilizce hazırlık programları ve İngiltere' de okumak için gerekenler adına planlamalarınızı gelin Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde beraber oluşturalım.

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bell English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftada 25 saat ‘Language for Business’ çalışması ile İngilizce dersi yapılır. Program başı ve sonunda İngilizce değerlendirme testleri yapılır.
  • Konaklama
   : Wellington College Berkshire yurtlarında (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Mercedes Benz World, Bank of England Museum ve Museum of Design gibi eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program dahilinde toplamda 39 saati kapsayan çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz – 21 Temmuz 22 Temmuz -11 Ağustos tarihleri arasında 3 haftalık dönemler şeklinde, 3 Hafta: 4585 £
 • Program Sonucu

  Bell Wellington College Genç Liderler kursu ne katar?

  *İş teorileri ve pratiği adına bilgi sahibi olurlar.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar