York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bell The Leys Genç Akademisyenler

Bell The Leys Genç Akademisyenler

Bell The Leys Genç Akademisyenler

Bell İngiltere Yaz Okulu Genç Akademisyenler Programı nedir?   Bell İngiltere yaz okulları Genç Akademisyenler programı nasıldır? Bell yaz okulları güvenli mi? Bell yaz okulları hangi merkezlerde eğitim vermektedir? Bell İngiltere yaz okulları programları ne içerir aktiviteler nelerdir? Bell İngiltere yaz okulu Genç Akademisyenler programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   İngiltere de Üniversite şehri olan Cambridge 'te bulunan The Leys İngiltere yaz okulu Genç Akademisyenler pr...

Bell İngiltere Yaz Okulu Genç Akademisyenler Programı nedir?

 

Bell İngiltere yaz okulları Genç Akademisyenler programı nasıldır? Bell yaz okulları güvenli mi? Bell yaz okulları hangi merkezlerde eğitim vermektedir? Bell İngiltere yaz okulları programları ne içerir aktiviteler nelerdir? Bell İngiltere yaz okulu Genç Akademisyenler programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

İngiltere de Üniversite şehri olan Cambridge 'te bulunan The Leys İngiltere yaz okulu Genç Akademisyenler programında haftada 27 saat ders verilmektedir. Genç Akademisyenler programı Konferans, İnceleme ve Akademik beceri olarak 3 ana başlık altında toplanmıştır. İnceleme başlığında öğrenciler Matematik, İngiliz literatürü, Bilim, Sanat ve Tasarım konusunda ders alırlar. Akademik beceri başlığında öğrenciler kompozisyon yazma, not alma ve özet çıkarma ve kendini ifade etme becerisi kazanırlar. Son ana başlık olan Konferans başlığındaysa öğrenciler Cambridge Üniversitesi hocalarının vermiş olduğu konferans ve özel dersleri dinleme imkanı bulurlar.

Deneyimli gözetmenler eşliğinde ders alan öğrencilerin faaliyet becerileri ve yeteneklerini geliştirmek için haftada 25 saat etkinlikler düzenlenir. Yaz okulu atmosferinde en üst düzey verimliliği sağlamak amacıyla yoğun ve keyifli bir program sunan Bell English, gençlere kaçırılmayacak deneyimler ve harika fırsatlar sunuyor. İngilizce hazırlık programları ve İngiltere' de okumak için gerekenler adına planlamalarınızı gelin Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde beraber oluşturalım.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bell English
  • Seviye
   : Programa katılım seviyesi B1 olarak belirlenmiştir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Bell The Leys'in kendi yurdunda (tek/çift kişilik) konaklama yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Londra, Cambridge ve Norwich'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program dahilinde 25 saati kapsayan öğrencilerin dil becerilerini geliştirecek ve yeni arkadaşlar edinebilecekleri çeşitli aktiviteler düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz – 14 Temmuz, 15 Temmuz – 28 Temmuz ve 29 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında 2 haftalık dönemler şeklinde, 2 Hafta: 3800 £
 • Program Sonucu

  Bell The Leys Genç Akademisyenler kursu ne katar?

   

  Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.

  Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

  Öğrencilerin kendine özgüveni artar.

  Öğrencilerin sınavlara hazırlık konusunda becerileri artar.

  Öğrenciler gelecekteki Üniversite seçenekleri hakkında bilgi ve güvenleri artar.

  Öğrencilerin grup çalışmalarında daha başarılı olmalarını sağlar

   

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar