York Eğitim Danışmanlığı

İngiltere Yaz Okulu Tenis Akademisi

İngiltere Yaz Okulu Tenis Akademisi

İngiltere Yaz Okulu Tenis Akademisi

İngiltere’de, çocuklarınızın hem spor ihtiyaçlarını hem de İngilizce dil eğitimi ihtiyaçlarını karşılayabileceğimiz yaz okulu programımız var. İngiltere – Brighton’daki Ardmore Tenis İngiltere yaz okulu programıyla, çocuklarınız hem haftalık İngilizce dil eğitimlerini hem de spor ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Üstelik; çocuklarınızın iş hayatında en çok ihtiyaç duyacağı sporlardan bir tanesi olan teniste uzmanlaşabilecekler.

İngiltere Yaz Okulu ile Tenis Eğitimi İçeriğinde Neler Var?

İngiltere’nin eğitim üssü olarak saydığımız Brighton’daki en prestijli okullardan bir tanesinde hem İngilizce dil eğitimi hem de tenis eğitimi alınacak. Haftalık 12 saatlik İngilizce dil eğitimi alacak olan İngiltere yaz okulu katılımcıları, dil yeteneklerini pekiştirebilmek adına haftaiçi ya da haftasonu okul programı çerçevesinde İngiltere gezilerine katılım sağlayabilecekler. Böylelikle, çocuklar diğer ülkelerden katılım sağlayan çocuklarla birlikte dil pratiği yaparak İngilizce gelişiminin yanısıra farklı farklı dillere de aşinalık geliştirebilecekler. Elbette, alacağınız eğitim ve spor branş sertifikaları da bu İngilizce dil eğitimlerinin artısı olarak kullanılabilir.

Tenis Yaz Okulu İçerisinde Kaç Saatlik İngilizce Dersleri Var?

Profesyonel tenisçilerinin de antremanlarını ve de ziyaretlerini gerçekleştirdiği İngiltere tenis yaz okulu programları içerisinde toplam 12 saat İngilizce, toplam 12 saat tenis dersleri alınabiliyor. Diğer kalan saatlerde ise  1 tam gün Brighton ve Londra gezileri düzenleniyor.  Programlar haftalık olarak düzenlendiği için, bir diğer hafta için yeni bir program düzenlenir.

Okulla ilgili not; İngiltere’deki bu yaz okulu programı, 2 farklı üniversite kampüsünde gerçekleştiriliyor. Berkshire’da ve Brighton’da, farklı kampüslerde eğitim alabilirsiniz.

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Ardmore Language Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık olarak belirtilen 12 saatlik İngilizce ve Tenis derslerinin dışında Haftada 12 saat Londra ve Brighton gezileri düzenlenir.
  • Konaklama
   : Bu program ile konaklayacak olan öğrenciler Ardmore Language Schools bünyesinde yer alan University of Brighton ve Berkshire kampüsünde çift ve üç kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca şehir gezileri ve üniversite turları gibi eğitici ve kültürel geziler saatlik program dahilinde düzenleniyor. Bu İngiltere yaz okulu Programı boyunca sadecec tenis değil, aynı zamanda atlarla da tanışabilirsiniz. Bununla birlikte, müzik oyunları, futbol, badminton, masa tenisi ve kriket gibi etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılıyor.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, tenis ekipmanları
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 ya da 2 haftalık katılımlar çerçevesinde haftalık 885 pound olarak listelendi. Eğer aile yanı konaklama tercih edecekseniz, bu fiyat 785 pounda düşer.
 • Program Sonucu
  • Uluslar arası tenis camiasında ismini duyurmuş tenis eğitmenlerinden dersler alınır
  • Dünyanın eğitim üssü olarak kabul edilen Brighton'da ve en çok ziyaretçi çeken Londra'da İngilizce eğitimi tecrübesi
  • Geleceğinde spor koçluğu ya da tenis koçluğu düşünenler için sertifikalar
 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar