York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Samiad Trent College Yoğun

Samiad Trent College Yoğun

Samiad Trent College Yoğun

İngiltere Yaz Okulu Samiad Trent Yoğun İngilizce Programı Amacı Nedir? Trent College, Nottingham’ ın kalbinde, müthiş mimari yapıların da etrafında bulunduğu ferah bir bölgededir. Long Eaton’ da bulunan okul binası 1868 yılında inşa edilmiş. Birinci sınıf bir kampüs olan Trent College yılda 2000’ den fazla öğrenciyi bünyesinde kabul ediyor. Bir kez giden öğrencinin bir daha kesinlikle gitmek istediği bir programdan söz ediyoruz. Uzman eğitmenlerin sıcak kanlılığı ve 7/24 güvenliği olan kampüs ç...

İngiltere Yaz Okulu Samiad Trent Yoğun İngilizce Programı Amacı Nedir?

Trent College, Nottingham’ ın kalbinde, müthiş mimari yapıların da etrafında bulunduğu ferah bir bölgededir. Long Eaton’ da bulunan okul binası 1868 yılında inşa edilmiş. Birinci sınıf bir kampüs olan Trent College yılda 2000’ den fazla öğrenciyi bünyesinde kabul ediyor. Bir kez giden öğrencinin bir daha kesinlikle gitmek istediği bir programdan söz ediyoruz. Uzman eğitmenlerin sıcak kanlılığı ve 7/24 güvenliği olan kampüs çok fazla önerilip, tavsiye edilen programlardandır. İngiltere Yaz Okulu Trent College Yoğun programı hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Tavsiye edilme sebepleri neler? Konaklama ve başlangıç tarihleri ne zaman?

Aklınıza takılan tüm sorular adına sizleri Nişantaşı York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Samiad Trent
  • Seviye
   : Yoğun İngilizce
  • Konaklama
   : Trent College Kampüsü
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; London Eye, Thames Nehri Gezisi, Londra Müzesi, Warwick Kalesi, Thorpe Park, Theme Park, Alton Towers, Aktiviteler; Mini Olimpiyatlar, Film Geceleri, Yetenek Geceleri, Pizza ve Pasta Workshop, Room Escape Oyunları, Medieval Oyunları, Fotoğraf Oyunları, Snooker Turnuvaları, Futbol.
  • Dahili Hizmetler
   : Samiad Sırt Çantaları ve Su Şişeleri, Ücretsiz Wifi, Günde 3 Öğün Yemek, Modern ve Tam Donanımlı Sınıflar, Kapalı Yüzme Havuzu, Tenis Kortları, Kapalı Spor Salonları, Tiyatro.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 1198£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Samiad Trent Yoğun Programı Sonrası Kazanımları Nelerdir?

  *İngilizcenin inceliklerini ve püf noktalarını öğrenmiş olurlar,

  *Sportif faaliyetler ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *DÜnyanın birçok ülkesinden gelen öğrenciler ile sosyalleşme ve pratik yapma şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar