York Eğitim Danışmanlığı

Kingston University Gezi Paket Program

Kingston University Gezi Paket Program

Kingston University Gezi Paket Program

Plus Education tarafından Kingston University de düzenlenen sıradışı geziler ve aktivitelerle süslenen bu programla 12-17 yaş aralığındaki çocuklarınız uzman eğitimcilerin de desteği ile İngilizcelerini üst seviyelere çıkaracak hem de gezerek ve eğlenerek genel kültür depolama şansını yakalayacaklar. Güvenlik açısından da kendini kanıtlamış olan Plus Education tarafından düzenlenen Kingston University Gezi Programını kesinlikle tercih edebilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulu Kingston University Gezi Programı Ne Eğitimi Veriyor?

Plus Education'ın uzman kadrosu tarafından hazırlanan bu programda çocuklarınız 15 kişiyi aşmayan dersliklerde haftalık 15 saatlik İngilizce dersi alırlar. Haftanın 5 günü sabah saatlerinde verilen haftalık 15 saatlik İngilizce dersinin yanısıra programa katılan çocukların İngilizcelerini pekiştirmek amacıyla program dahilinde birçok gezi, aktivite ve etkinlik hazırlanmıştır.

İngiltere Yaz Okulu Kingston University Gezi Programında Konaklama Nasıldır?

Programa katılan öğrencilerinin güvenliğinin ön planda tutulduğu bu programda öğrenciler 24 saat güvenlik görevlisinin ve güvenlik kameralarının bulunduğu Kingston University 'nin öğrenci yurdunda tek kişilik konforlu ve içerisinde özel banyosu bulunan odalarda misafir edilirler.

Programda Hangi Etkinlikler ve Geziler Uygulanır?

İngiltere Yaz Okulu Kingston University Gezi programı dahilinde deneyimli eğitimciler tarafından hazırlanmış çocuklarınızın dil eğitimini destekleyici birçok gezi, aktivite ve etkinlik yer alır. Program dahilinde çocuklarınız dans, karaoke, hazine avı, yetenek şovları, takım oyunları, film geceleri gibi düzenlenen daha birçok aktiviteye katılma şansı bulurlar. 2 haftalık bu paket programda 5 tam gün Londra şehir gezisi 1 er tam günde Oxford ile Brighton şehri gezisi bulunur. Yapılan gezilerden bazıları şu şekildedir: Arsenal ve Chelsea futbol takımlarının stadyum turları, Londra nehir turu, London Eye, Shakespeare's Globe, Oxford şehri tüm gün gezi ve Brighton şehri tüm gün gezi.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Plus Education Kingston University
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce seviyesine sahip 12-17 yaş aralığındaki çocuklar.
  • Konaklama
   : Kingston University öğrenci yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Paket program dahilinde 2 haftalık süren programda 5 tam güm Londra gezisi 1 tam gün Oxfor gezisi ve 1 tam gün Brighton gezisi bulunmaktadır. Program dahilinde çocuklarınız dans, karaoke, hazine avı, yetenek şovları, takım oyunları, film geceleri gibi düzenlenen daha birçok aktiviteye katılma şansı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Vize işlemleri, gidiş-dönüş uçak bileti, gidiş-dönüş havaalanı transferi, dans stüdyosu, spor salonu, tenis kortları, WIFI, kurs bitiminde sertifika, sabah-öğlen-akşam yemekleri.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Bu program paket olarak sunulmaktadır program süresi 2 hafta olup herşey dahil fiyatı kişi başı 2000 pound tur.
 • Program Sonucu

  *Birçok ülkeden arkadaş edinme şansı bulurlar,

  *Dil seviyelerini üst sınırlara taşır ve kariyer odaklı planlamalarında netleşmeye başlarlar,

  *Gezi programları ile dünyalarını genişletir ve görerek öğrenmiş olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar