York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

King's Education Cheltenham Klasik

King's Education Cheltenham Klasik

King's Education Cheltenham Klasik

İngiltere Yaz Okulu King's Klasik Programı Neyi Amaçlar? Eğer ülkenin en prestijli ve köklü okullarından birinde sıradışı bir yaz programı arıyor iseniz, King’s Education kapsamındaki Klasik Yaz Programı tam sizlere göre. Okulun sunduğu imkanlar mükemmel. Çeşitli geziler ile genelkültür anlamında mest olacaksınız. Sportif faaliyetler ile her zaman zinde kalacaksınız. Kampüste 7/24 güvenlik olanağı sunulmuş. Uzman eğitmenler, ünlü konuşmacılar ile kariyer odaklı planlamalarınızı netleştireceksin...

İngiltere Yaz Okulu King's Klasik Programı Neyi Amaçlar?

Eğer ülkenin en prestijli ve köklü okullarından birinde sıradışı bir yaz programı arıyor iseniz, King’s Education kapsamındaki Klasik Yaz Programı tam sizlere göre. Okulun sunduğu imkanlar mükemmel. Çeşitli geziler ile genelkültür anlamında mest olacaksınız. Sportif faaliyetler ile her zaman zinde kalacaksınız. Kampüste 7/24 güvenlik olanağı sunulmuş. Uzman eğitmenler, ünlü konuşmacılar ile kariyer odaklı planlamalarınızı netleştireceksiniz. Konaklama ve başlangıç tarihleri detayları adına sizleri Nişantaşı’ ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : King's Education
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Tam Gün Geziler; Londra, Oxford, Bath, Warwick Castle, Cardiff, Windsor. Yarım Gün Geziler; Gloucester, Cirencester, Stratford Upon Avon, Cheltenham. Aktiviteler; Sanat ve Zanaat, Badminton, Beyzbol, Basketbol, Aşçılık, Kriket, Dans, Sinema Geceleri, Havuz Partileri, Rugby, Salsa, Squash, Yetenek Gösterileri.
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Program 1 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşir tarihlerinde başlar minimum 2 maksimum 4 haftalık katılım mümkündür.Haftalık 940£ (Bu merkezde aynı zamanda klasik yaz kampı+film yapımcılığı ve klasik yaz kampı+Harry Potter programları dikkat çekmektedir) Film Yapımcılığı 980£ , Harry Potter 1040£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu King's Klasik Programının Kattıkları Nelerdir?

  *Çeşitli spor aktiviteleri ile fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Geziler ile genelkültür seviyelerini ileri taşırlar,

  *Çok uluslu ortamda diğer ülkelerden gelen öğrenciler ile dünyalarını genişletirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar