York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Harrow House Tenis

Harrow House Tenis

Harrow House Tenis

İngiltere Yaz Okulu Harrow House Tenis Programı Nasıldır? Kış mevsiminin başından Eylül ortasına kadar öğrencilerine yıl boyunca yaz kampları sunan Harrow House Tenis Programı ile karşınızda. 1969 yılında bu okulda sunulan ilk kurs en köklü ve en uzun süreli Junior Course unvanını taşıyor. Başarı oranı nedeniyle giden öğrencilerin tekrar geri geldiği ve eğitimlerine devam ettiği ayrıcalıklı bir okuldur. Diğer okullardan kendisini farkılalıştıran sıradışı tesisleri, her akşam farklı sosyal aktiv...

İngiltere Yaz Okulu Harrow House Tenis Programı Nasıldır?

Kış mevsiminin başından Eylül ortasına kadar öğrencilerine yıl boyunca yaz kampları sunan Harrow House Tenis Programı ile karşınızda. 1969 yılında bu okulda sunulan ilk kurs en köklü ve en uzun süreli Junior Course unvanını taşıyor. Başarı oranı nedeniyle giden öğrencilerin tekrar geri geldiği ve eğitimlerine devam ettiği ayrıcalıklı bir okuldur. Diğer okullardan kendisini farkılalıştıran sıradışı tesisleri, her akşam farklı sosyal aktiviteleri ve %50’ den fazlası da farklı uluslardan öğrencileri kabul eden mükemmel bir okul. Personellerin de 24 saat gözetimi altında olan üst seviye bir güvenlik mevcut. Avrupa’ da tanınmış tenis koçları ile alacağınız bu eğitimde hem tenisin hem de İngilizcenin püf noktalarını aynı anda öğreneceksiniz. Sabah İngilizce dersi ve öğleden sonra verilen 4,5 saat tenis dersi ile oluşturulmuş bu programda sizi ayrıca geziler ve aktiviteler de bekliyor. Harrow House hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Eğitmenleri açısından nasıldır? Başlangıç tarihleri ve konaklama fırsatları nelerdir?

Tüm sorularınızın cevapları Nişantaşı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Harrow House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Okul Yurt Konaklamalı (3-6 kişilik odalarda konaklama)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Bournemouth, Bath, Corfe Castle, Windsor, Southampton, London Eye, Madame Tussauds, British Museum, Oxford, Londra, Dorchester, Buckingham Palace ve Portsmouth'a kültürel ve eğitici geziler düzenlenir. Program boyunca öğrenciler yarışmalar, sinema geceleri, yetenek şovları, hazine avı, karaoke ve daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, ısıtlmalı kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, dans studyosu, sağlık merkezi, bilgisayar odaları, drama stüdyosu, sanat atölyeleri, geniş tam donanımlı sınıflar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 30 Haziran- 2 Temmuz tarihleri arasında 1 ve 4 haftalık dönemler şeklinde 680GBP. 28 Temmuz- 8 Eylül tarihleri arasında 1 ve 4 haftalık dönemler şeklinde 665GBP.
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Harrow House Tenis Programı Getirileri Nelerdir?

  *Dil ve tenis eğitimi süresince pratik zekalarını daha verimli kullanmaya başlarlar,

  *Çok uluslu ortam farklı ülkeden birçok arkadaş edinir, dünyalarını genişletirler,

  *Gezi ve aktivite programları ile bol pratik şansı ve genel kültür seviyelerini yükseltme olanağı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar