York Eğitim Danışmanlığı

Harrow House Kids

Harrow House Kids

Harrow House Kids

İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids Programı Nasıldır?   İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids programı nerde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? İngiltere Yaz Okulu Harrow House yaz okulları çocuklarınız için güvenlimidir? Harrow House Kids programında bulunan aktiviteler nelerdir ve program içeriği nasıldır? İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 40 yılı aşkın bir eğitim de...

İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids Programı Nasıldır?

 

İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids programı nerde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? İngiltere Yaz Okulu Harrow House yaz okulları çocuklarınız için güvenlimidir? Harrow House Kids programında bulunan aktiviteler nelerdir ve program içeriği nasıldır? İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

40 yılı aşkın bir eğitim deneyimine sahip olan İngiltere Yaz Okulu Harrow House College UNESCO'nun dünya mirası listesinde bulunan Swanage şehrinde bulunur. Londra'ya 2.5 saatlik mesafede bulunan Swanage şehri eşsiz doğal güzellikleriyle her yıl binlerce turisti kendisine çeker. 1969 senesinde inşaa edilen okul Swanage şehrinde bulunan ilk ve tek dil okuludur. İngiltere Yaz Okulu Harrow House'ta bilgisayar odaları, oyun odaları, içten ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, basketbol kortları, volaybol kortları, televizyon odaları, sağlık merkezi, tenis kortları, futbol sahaları gibi daha birçok tesis bulunur. İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids programında öğrenciler konusunda uzman eğitimciler gözetiminde haftada 15 saat İngilzce dersi alırlar okul aynı zamanda seçmeli dersler sunmaktadır program boyunca öğrenciler diledikleri programı seçip haftalık 15 saat ek ders alabilirler. İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids programı kapsamında öğrenciler için düzenlenen ve rehber öğretmenler gözetiminde yapılan tüm aktivite ve geziler onların dil eğitimlerini desteklemek amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids programı boyunca öğrenciler okulun 24 saat güvenliği bulunan kendi öğrenci yurdunda dört ve altı kişilik odalarda misafir edilirler. Harrow House okulunda düzenlenen Kids programı dışında İngilizce + Tenis, İngilizce + Su sporları, İngilizce + Binicilik programları da yer almaktadır.

İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 4 Hafta £695.00 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
   1 - 4 Hafta £710.00 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
   1 - 4 Hafta £695.00 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
   1 - 9 Hafta £595.00 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   9 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   8 - 17
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Harrow House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir ek olarak seçmeli dersler mevcuttur öğrenciler diledikleri konulrda haftada 15 saat ek ders alabilirler.
  • Konaklama
   : Okulun kendi öğrenci yurdunda (4-6 Kişilik odalar).
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Bournemouth, Bath, Corfe Castle, Windsor, Southampton, London Eye, Madame Tussauds, British Museum, Oxford, Londra, Dorchester, Buckingham Palace ve Portsmouth'a kültürel ve eğitici geziler düzenlenir. Program boyunca öğrenciler yarışmalar, sinema geceleri, yetenek şovları, hazine avı, karaoke ve daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, ısıtlmalı kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, dans studyosu, sağlık merkezi, bilgisayar odaları, drama stüdyosu, sanat atölyeleri, geniş tam donanımlı sınıflar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 30 Haziran– 28 Temmuz tarihleri arasında 1 ve 4 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 690 £. 28 Temmuz- 8 Eylül tarihleri arasında 1 ve 4 haftalık dönemler şeklinde 675£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Harrow House Kids Programı Kazanımları Nelerdir?

   

  *Spor faaliyetleri ile fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Uzman eğitmenler ile dil becerilerini geliştirirler,

  *Kariyer odaklı planlamarında net olmaya başlarlar.

İlgili Programlar/Okullar