York Eğitim Danışmanlığı

Emerald Worth School Yogun

Emerald Worth School Yogun

Emerald Worth School Yogun

İngiltere Yaz Okulu Emerald Worth School Yoğun Programı Nasıl Bir Eğitim Sunar?

 

İngiltere yaz okulu Emerald Worth School Yoğun programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir?  Emerald Worth School Yoğun programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Worth School yaz kampı güvenliği nasıldır? İngiltere yaz okulu Emerald Worth School Yoğun programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İngiltere yaz okulu Emerald Worth School Yoğun programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

16. yüzyılda ev olarak inşaa edilmiş olan İngiltere Yaz Okulu Emerald Worth School 19. yüzyılın ortalarında yatılı okula dönüştürülmüştür. Günümüzde hala yatılı okul olarak hizmet vermekte olan Worth School eşsiz mimari yapısı ile birçok ödül almıştır. Her yıl dünyanın her yerinden gelen binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan okul Brighton'a 30 dakikalık mesafede bulunur. Geniş yeşilliklerle dolu bir arazi içerisinde yer alan Emerald Worth School'da öğrencilerin kalışları boyunca faydalanabilecekleri bir çok tesis bulunur. Bunlardan bazıları şu şekildedir 9 tenis kortu, 9 golf sahası, astro turf sahaları, tiyatro, dans stüdyosu, rugby ve futbol sahaları, eskrim salonları, sanat ve müzik atölyeleri. İngiltere Yaz Okulu Worth Yoğun programında öğrenciler her dersin 60 dakika sürdüğü haftalık 21 saat yoğun İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde verilen eğitim, aktiviteler ve etkinlikler 14-17 yaş grubundaki öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır. İngiltere Yaz Okulu Emerald Worth School da öğrenciler rehber öğretmenlerin de kaldığı 24 saat güvenliği bulunan okulun St Marys veya St Bede's yurtlarında tek, çift veya üç kişilik konforlu odalarda misafir edilirler. Yurtlarda öğrencilerin rahatça oturup dinlenebilecekleri geniş oturma salonları mevcuttur. Yurtlarda ayrıca televizyon ile dvd de bulunmaktadır. 

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Emerald Worth School kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere Yaz Okulu Emerald Worth School Yoğun Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Programa katılım seviyesi B1 olarak belirlenmiştir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Worth School' un öğrenci yurdunda tek, çift ve üç kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde London Eye, Canterbury, Chatham Docks, Whitstable, Maidstone, Hever Castle, Water Maze, Hampton Court, Kingston Upon Thames, Rochester, Londra Müzesi, Thames nehir gezisi, Chislehurst Caves'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Program dahilinde öğrenciler dans, karaoke, hazine avı, yetenek şovları, havuz olimpiyatları ve daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, tiyatro, tenis kortları, golf sahaları, sanat ve müzik atölyeleri, dans studyosu, futbol sahaları, bilgisayar odaları, drama stüdyosu, geniş tam donanımlı spor salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 09 Temmuz - 10 Ağustos tarihleri arasında minimum 2 hafta katılım şartı ile Haftalık 875 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Emerald Worth School Yoğun Programı Neler Kazandırır?

  *İngilizcenin içeriğini gezi ve aktiviteler ile kalıcı hale getirmiş olurlar,

  *Çok uluslu ortamdaki öğrenciler arasında kurulan bağ sosyalleşmelerine olanak tanımış olur,

  *Bol bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında bir adım ileriye atmış olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar