York Eğitim Danışmanlığı

Emerald Cobham Hall Yoğun

Emerald Cobham Hall Yoğun

Emerald Cobham Hall Yoğun

İngiltere yaz okulu programları arasında farklı varyasyonlara sahip olan Emerald Cobham Hall okul grubu, ayrıca yoğun İngizce dil kurslarıyla da tercih edilebilir. Bu İngiltere yaz okulu programı, Londra'ya 20 dakikalık mesafede bulunan Rochester'da düzenlenirken şehrin bir öğrenci kenti olması da programı güvenli kılmaya yetiyor. Emerald Cobham Hall İngiltere yaz okulu programı, İngiltere’nin yetkili denetleme ve kalite programları tarafından denetlenmesiyle birlikte onaylanıyor ve dost canlısı uzman deneyimli eğitim kadrosuyla birçok yabancı ve yerli öğrencinin tercih ettiği yaz kamplarından biri olmuştur.

Emerald’ın Yoğun İngiltere Yaz Okulu Programı Müfredatında Neler Var?

İngiltere Yaz Okulu Emerald Cobham Hall Yoğun programı 14-17 yaş grubu öğrenciler için özel olarak müfredat açısından tasarlandı ve bununla birlikte bu yaz okulu programı dahilinde verilen eğitim, etkinlik ve aktivitelerle gençlerin ilerideki akademik gelecekleri ve profesyonel iş hayatlarında başarılı olmalarını direkt olarak hedefliyorlar. Yine Londra’da sağladığı bu İngiltere yaz okulu programı ile birlikte, Emerald’ın sunmakta olduğu programların genellikle Londra ve çevresinde bulunduğunu görüyoruz. Zira Emerald’ın İngiltere yaz okulları, şehir içinde değil biraz daha şehir dışı ve doğal bir ortam içerisinde gerçekleştiriliyor. Böylece çocuklarınız, direkt olarak derslerine konsantrasyon sağlayabiliyorlar. Emerald Cobham Hall Yoğun programında öğrenciler haftalık 21 saat yoğun İngilizce dersi alırlar. Dersler toplam, blok ders şeklinde 60 dakika sürer. Cobham Hall'da yapılan bu yaz okulu programı ile birlikte  öğrenciler 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu ve oda kapılarının elektronik kartlarla açıldığı konforlu öğrenci yurtlarında misafir edilirler. İngiltere Yaz Okulu Cobham Hall'da ayrıca öğrencilerin keyifli bir yaz geçirebilmesini sağlayan dans stüdyosu, sanat atölyeleri, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, tenis kortları gibi daha birçok olanak bulunur.

Emerald Cobham Yoğun Yaz Okulu Programını Seçmeden Önce!

Özellikle İngiltere yaz Okulu programlarının amacı; 10 - 18 yaş aralığındaki gençlere sportif, sanatsal, sosyal, bilimsel, eğitsel ve kültürel dersleri de içinde bulunduran İngilizce kursları ile birlikte hayatları boyunca anlatacakları bir yaz sunmaktır. İngiltere yaz okulu katılımcıları, ders programlarının dışında haftada 1 tam gün 1 yarım gün olmak üzere başlarındaki profesyonel eğitimcilerle birlikte İngiltere’nin tarihi ve kültürel bölgelerine geziler de gerçekleştiriliyor. İngiltere yaz okullarında aile yanı konaklama, kampüs içi konaklama, yurt konaklaması çeşitli alternatif konaklama çeşidi mevcut olduğunu görebilirsiniz. Bu konaklamalarda öğrencilerin yeme-içme, çamaşırhane gibi detayları programdan programa değişebilir.

İngiltere yaz okulları,  gerçekleştirdiği kampüslerle olanakları açısından geniş kapsamlı ve genellikle büyük şehirlerin kargaşasından uzak, sakin lokasyonlarda bulunuyor. Öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler arasında Cambridge, Swansea, Oxford, Bournemouth gibi şehirlerden öte; Emerald ise ağırlıklı olarak Londra'yı tercih ediyor. İngiltere’nin tarihi ve kültürel yapısının korunduğu ve giden öğrencilerin İngiltere’nin ve dünyanın tanınan üniversitelerinin de havasını koklayabileceği şehirler tercih ediliyor.

İngiltere eğitim fiyatları ve İngiltere' de okumak için gerekenlerin tüm cevapları Nişantaşı York Education' da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Programa katılım seviyesi B1 olarak belirlenmiştir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Cobham Hall un öğrenci yurdunda tek, çift ve üç kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde London Eye, Buckinhgham Sarayı, Westminster Abbey, Tower Of London, Canterbury, Rochester ve World Heritage Dockyards'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Program dahilinde öğrenciler dans, karaoke, hazine avı, yetenek şovları ve daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, ısıtlmalı kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, dans studyosu, aşçılık atölyesi, bilgisayar odaları, drama stüdyosu, sanat atölyeleri, geniş tam donanımlı sınıflar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 02 Temmuz - 03 Ağustos tarihleri arasında minimum 2 hafta katılım şartı ile Haftalık 830 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Emerald Cobham Hall Yoğun Programı Kazanımları Nelerdir?

  *İngilizcenin içeriğini gezi ve aktiviteler ile kalıcı hale getirmiş olurlar,

  *Çok uluslu ortamdaki öğrenciler arasında kurulan bağ sosyalleşmelerine olanak tanımış olur,

  *Bol bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında bir adım ileriye atmış olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar