York Eğitim Danışmanlığı

Embassy UCL Klasik

Embassy UCL Klasik

Embassy UCL Klasik

 

Embassy Summer Klasik Yaz Okulu Programı, İngiltere yaz okulu programları kategorisinin 'klasik' programlarından bir tanesi. Bu İngiltere yaz okulu programı ile ile dünyanın en ünlü üniversitelerinden biri olan University College London(UCL)’ da eğitim alacak olan çocuklarınız, 15 ila 20 saatlik İngilizce eğitiminden geçecekler. Etkileyici Victorian tarzı binaları ve müthiş mimari yapısı ile göz kamaştıran okulun imkanları da şahane. Konforlu tek ve çift kişilik odaları mevcut. Öğrencilerine merak uyandıran, ilgi çekici etkinlikler. Ekip çalışması ve liderlik becerilerini geliştirmek adına geniş faaliyet yelpazesi bulunmakta. Ayrıca çevreye olan bilincini ve güvenini arttırmak adına çevreye olan hassasiyeti de geliştirme odaklı bir programdır. Öğrencilere acil durumlarda 24 saat yardımcı olabilecek görevliler ve onların istediği zaman ulaşabileceği telefon numaraları da verilmiş.

 

Embassy UCL Klasik dahil, tüm İngiltere yaz okulu fiyatları hakkında detayları, geçiş sayfamızdan öğrenebilirsiniz.  Bununla birlikte, daha çok 16+ yaş kişilerin katılım sağlayabileceği ve daha yoğun programların uygulandığı İngiltere dil okulu fiyatları hakkında bilgileri de öğrenebilirsiniz. 

Sizler de dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde sıradışı bir Yaz Okulu Eğitimi istiyorsanız, sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Tek ve çift kişilik odalarda konaklama imkanı.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Greenwich and Maritime Museum, Thore Park, Westminster, London, St. Paul Cathedral, Albert Museum, Thames River, Hide Park, Tower of London, London Eye, Madame Tussauds, Regent' s Park. Aktiviteler; Quiz Night, Karaoke, Film Night, Bowling, Talent Shows, Music Night.
  • Dahili Hizmetler
   : Yurt konaklama, Kurs materyalleri, Gezi ve aktivite programlarıi Multimedya öğrenci salonları, Dinlenme odaları, Ücretsiz Wifi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-19 Ağustos tarihleri arasında haftalık 830£
 • Program Sonucu

  Embassy English University College London Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde alınan eğitim öğrencilerin özgüvenini arttırmış olur,

  *Farklı ülkeden birçok arkadaş edinip bol pratik yapma imkanı,

  *Uzman eğitmenler ile kariyer odaklı çalışmalarında daha net olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar