York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Royal Holloway University Klasik

Embassy Royal Holloway University Klasik

Embassy Royal Holloway University Klasik

 

İngiltere Yaz Okulu Embassy Royal Holloway University klasik yaz programı nerde yapılır? Program hangi yaş çocuklar için yapılır? Program dahilinde sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Embassy Royal Holloway University klasik yaz okulları çocuklarınız için güvenlimidir? Embassy Royal Holloway University  klasik yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Embassy Royal Holloway University klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Embassy English tarafından Royal Holloway University Kingswood Hall kampüsünde gerçekleştirilen klasik yaz kampı Londra şehir merkezine tren ile 40 dakikalık mesafede bulunur. 1879 yılında inşaa edilen Royal Holloway University 1886 yılında İngiltere kraliçesi Victoria tarafında kolej olarak hizmete açılmıştır. 1900 yılında University Of London'ın bünyesine katılan Royal Holloway University 2018 en iyi eğitim veren üniversiteler arasında İngiltere'de 19. dünya sıralamasında 197. sırada yer almıştır. İngiltere Yaz Okulu Embassy Royal Holloway University İşletme Ekonomi ve Hukuk Fakültesi, Bilim Fakültesi, Sosyal Bilimler ve Sanat Fakültesi olarak üç ana bölüme ayrılmıştır. İngiltere Yaz Okulu Embassy Royal Holloway University klasik yaz kampında öğrenciler deneyimli öğretmenler gözetiminde haftalık 15 saat İngilizce dersi görürler. Program dahilinde rehber öğretmenler gözetiminde gerçekleşen tüm gezi ve aktiviteler öğrencilerin dil eğititimlerini destekliyecek şekilde tasarlanmıştır. İngiltere Yaz Okulu Embassy Royal Holloway University klasik yaz programında öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu konforlu tek kişilik odalarda misafir edilirler.

İngiltere Yaz Okulu Embassy Royal Holloway University Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Embassy English bünyesinde yer alan öğrenci yurtlarında tek kişilik ve yine tek kişilik özel banyolu odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Windsor Kalesi, Londra, Brighton, Thorpe Park, Henley-on-Thames, Richmond ve Oxford'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Programa katılan öğrenciler film geceleri, yarışmalar, define avı, karaoke ve düzenlenen daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşir. Standart Oda Haftalık 700 £ Özel Banyolu Oda Haftalık 750 £
 • Program Sonucu

  Embassy Royal Holloway University Klasik Yaz Okulu Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar