York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Brookes University Klasik

Embassy Brookes University Klasik

Embassy Brookes University Klasik

 

İngiltere Yaz Okulu Embassy Brookes University klasik yaz programı nerde yapılır? Program hangi yaş çocukların katılımına uygundur? Program hangi tarihlerde gerçekleşir sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? Embassy Brookes University klasik yaz okulu öocukların güvenliğini nasıl sağlar? Embassy Brookes University klasik yaz kampında etkinlik ve aktiviteler bulunur mu? Embassy Brookes University klasik yaz kampındaki eğitim içeriği nasıldır? Embassy Brookes University klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Embassy English tarafıdan düzenlenmekte olan İngiltere Yaz Okulu Embassy Brookes University Klasik Yaz programı üniversiteler şehri olarak ta bilinen Oxford'ta yapılmaktadır. Oxford Brookes University 1865 yılında sanat okulu olarak kurulmuş olup 1992 yılından beri üniversite olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en genç 50 üniversitesi arasında yer alan Oxford Brookes University Teknoloji Tasarım ve Çevre Fakültesi, İşletme Fakültesi, Sağlık ve Hayat Bilimleri Fakültesi ve Sosyal Bilimler Fakültesi olarak dört ana bölümden oluşmaktadır. İngiltere Yaz Okulu Embassy Brookes University Klasik yaz programında öğrenciler üniversitenin modern tam donanımlı dersliklerinde haftalık 15 saat İngilizce dersi görürler. Program 12-17 yaş çocuklar için özel olarak hazırlanmış olup öğrencilerin dil eğitimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlik yer alır. İngiltere Yaz Okulu Embassy Brookes University klasik yaz kampında öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu tek kişilik yurt odalarında misafir edilirler.

İngiltere Yaz Okulu Embassy Brookes University Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Embassy English bünyesinde yer alan öğrenci yurtlarında tek kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Londra, Stratford Upun Avon, Costwolds, Oxford College ve Müzeler, Bourton On The Water ve Warwick Kalesi'ne eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Programa katılan öğrenciler düzenlenen film geceleri, karaoke, yarışmalar, yetenek yarışmaları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, spor salonları, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşir. Haftalık 750 £
 • Program Sonucu

  Embassy Brookes University Klasik Yaz Okulu Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar