York Eğitim Danışmanlığı

Embassy Gatton Park Klasik

Embassy Gatton Park Klasik

Embassy Gatton Park Klasik

 

Bu İngiltere yaz okulu programı, çocukların derslerle birlikte aktivite ihtiyaçlarını da karşılayabilecek 450 dönümlük müthiş bir park alanına kurulmuş Gatton Park’ da Royal Alexandra and Albert School' da gerçekleştirilen İngiltere Yaz Okulu Embassy Klasik Programı sizlere İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeniz konusunda her şeye sahip.

Embassy Gatton Park İngiltere yaz okulu fiyatları ve detayları için tıklayın!

Yatılı olan bu programda dahili imkanlarda göz alıcı, spor salonları, kapalı yüzme havuzları, tenis kortları ve geniş alnlalr sadece bunlardan birkaçı. Ayrıca Embassy’ nin yaz programlarındaki başarısı ödüllere kadar ulaşmış ve bu bağlamda kendisini kanıtlamıştır. Uzman eğitmenler ile alınacak eğitim ve fikirler, öğrencilerin vizyonunu da genişletme amaçlıdır. Londra’ ya yarım saatlik bir uzaklıkta bulunan okul, çevresi bakımından da gayet huzurludur. Program hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Güvenlik açısından nasıldır? Başlangıç tarihleri ne zamandır? Tüm cevaplar York Education Solutions' da.

Sizlerde bu ödüllü yaz programlarından birinde yer almak istiyorsanız, sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Paylaşımlı oda konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Greenwich, Hever Castle, Royal Windsor, Brighton, London, Oxford, Redhill Town, Westminster. Aktiviteler; Hazine Avı, Film Geceleri, Disco Akşamları, Kültür Geceleri, Quiz Akşamları, Dodgeball.
  • Dahili Hizmetler
   : Tam donanımlı derslikler, Kriket, Futbol ve Voleybol Tesisleri, Kapalı Spor Salonu, Kapalı ve Isıtmalı Yüzme Havuzu, Aktivite ve Oyun Salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 715£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Embassy Gatton Park Klasik Programının Öğrencilere Kattıkları?

  *Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen eğitim süresince fikir alışverişleri ve kariyer planlamaları hakkında daha çok bilgiye sahip olurlar,

  *Atmosfer ve çevre açısından kendilerine olan özgüenleri artar,

  *Spor aktiviteleri ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunur, geziler ile genelkültür depolamış olurlar. 

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar