York Eğitim Danışmanlığı

Embassy University Of Kent Klasik

Embassy University Of Kent Klasik

Embassy University Of Kent Klasik

 

Embassy University Of Kent klasik yaz okulu nerde bulunur? Program hangi yaş çocuklar için uygundur okulun sunduğu konaklama şartları nasıldır? Program hangi tarihlerde uygulanır? Embassy University Of Kent güvenlimidir? Embassy University Of Kent klasik yaz okulunda verilen ders programı nasıldır aktiviteler mevcutmudur? Embassy University Of Kent klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Embassy English bünyesinde düzenlenmekte olan İngiltere Yaz Okulu Embassy University Of Kent klasik yaz programı UNESCO dünya mirası listesinde bulunan katedraller şehri olarak ta bilinen Canterbury şehrinde düzenlenir. 1965 yılında kurulan University Of Kent dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 100 içerisinde yer almaktadır. Yazın yaz okulu olarak hizmet veren University Of Kent şehir merkezine yürüme mesafesindedir. İngiltere Yaz Okulu Embassy University Of Kent klasik yaz programında öğrenciler deneyimli öğretmenler gözetiminde maksimum 15 er kişilik sınıflarda haftalık 15 saat İngilizce dersi görürler. Program dahilince düzenlenen etkinlik ve aktiviteler öğrencilerin dil eğitimlerini destekleyici şekilde planlanmıştır. Düzenlenen geziler, aktiviteler ve etkinlikler dışında öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri tenis kortları, açık ve kapalı spor sahaları, dans stüdyosu gibi birçok tesis bulunur. İngiltere Yaz Okulu Embassy University Of Kent klasik yaz programında öğrenciler 24 saat güvenliğin bulunduğu tek kişilik öğrenci yurtlarında misafir edilirler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Embassy University Of Kent kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Embassy English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Embassy English bünyesinde yer alan University Of Kent yurtlarında tek kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Canterbury, Dover Castle, London, Brighton, Cambridge, Rochester ve Dickens House Museum Broadstairs'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler fim gecesi, karaoke, define avı, yarışmalar gibi daha birçok aktiviteye katılma şansı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, tenis kortları, dans stüdyosu, dinlenme odaları, oyun odaları, tam donanımlı modern derslikler, spor salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran-12 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşir. Haftalık 715 £
 • Program Sonucu

  Embassy University Of Kent Klasik Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar