York Eğitim Danışmanlığı

City Football Language School

City Football Language School

City Football Language School

City' nin tüm takımlarının günlük antrenmanlarını gerçekleştirdiği City Football Academy' de gerçekleştirilen yaz programında tecrübe, bilgi, dayanıklılık ve akademik antrenmanların parçası olun. Dünyaca ünlü futbolcular, koçlar ve yöneticiler ile dünya futbolu hakkında sohbetler gerçekleştirin. Belki de bir dünya yıldızı olmanızın yolu bu programdan geçiyor olabilir. Eğitim tesisleri ve stadyumun birleştiği Etihad kampüsünde tüm antrenman tekniklerini, pas koordinasyonlarını, takım kimyasının nasıl oluşturulduğunu futbolun duayenlerinden öğreneceksiniz. Futbolun içinde sadece futbol olmadığını, iyi bir futbol oyuncusu olmak için kültür ve terbiye anlamın da da ön planda olunması gerektğini öğreneceksiniz. Ünlü futbolcuların hangi yllardan geçtiğini, kendilerini nasıl organize edip takım olma başarısı gösterdiğini yerinde öğrenin. 

Manchester City Futbol Yaz Okulu Program İçeriği 

Etihad Stadyumu'nun 400 metre yanındaki Manchester City kampında gerçekleştirilen Manchester City futbol İngiltere yaz okulu programı, öğrencilere hem pratik İngilizce eğitiminde hem de spor aktivitelerinde iyi bir eğitim sağlıyor. 'Futbol sadece bir toptan ibaret değil' deyimini, tam da futbol ülkesinde ve futbolun kalbinde öğrenebilirsiniz. 

Gençlerin ders sonrası, futbol yaz okulları içerisinde boş zamanları en verimli şekilde değerlendirmesi için rehber öğretmenler eşliğinde sosyal ve sportif aktiviteler düzenlenirken, tarihi ve turistik yerler ile çevre şehirler ziyaret edilir. İngiltere Yaz Okulları program içeriği öğrenciyi derse katılmaya ve konuşmaya teşvik edici programlar düzenleniyor. 7 yaş ile 17 yaş aralığının rahatlıkla katılımlarını sağlayabildiği Manchester City futbol yaz okulu programları, İngiltere'nin en kapsamlı futbol okulu programlarından bir tanesi. Antrenman programı, çocukların katılım sağladığı futbol karşılaşmaları, pekçok ülkeden katılım sağlayan çocuklarla aynı ortamda sağlanır. 

Zira, futbol yaz okulu dönemi içerisinde öğrencinin problem yaşamaması adına Aile ve ülke özleminden kaynaklanan sorunlar yaşayan öğrencilere rehberlik yapacak ve psikolojik destek sağlayacak uzman danışmanların bulunduğu yaz okulları, öğrencilerin aileleri ile sürekli iletişim halinde olurlar. Buna karşın, futbol yaz okulları çerçevesinde çocuklarınız antrenman yoğunluğundan özleme duygusunu da unutmuş olacaktır.

 

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : City Football Language School
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Tesislerde konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Aktiviteler; Akşamları oyun ve spor geceleri yapılmaktadır. Geziler; National Football Museum, Alton Towers.
  • Dahili Hizmetler
   : 3 öğün yemek, spor materyalleri, ücretsiz wifi, dinlenme ve okuma salonları, fitness salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1,15,29 Temmuz tarihlerinde 12-17 yaş arası çocuklar için haftalık 2695£. 15 Temmuz tarihinde 12-17 yaş arası kız çocukları için haftalık 2695£. 1,29 Temmuz tarihlerinde 9-11 yaş arası çocukları için haftalık 2695£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu City Football Language School Futbol Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Çok uluslu ortamda birçok arkadaş edinip bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Dünyaca ünlü bir premier league klübünde eğitim deneyimi kazanmış olurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında daha net olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar