York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Queen Ethelburga's Tenis

Churchill House Queen Ethelburga's Tenis

Churchill House Queen Ethelburga's Tenis

İngiltere Yaz Okulu Churchill Tenis Programı Nasıldır?  York’ un tarih ve kültür kokan havasını  Churchill House, Tenis Programı ile süslendiriyor. Profesyonel tenis koçları ile birlikte yapılacak eğitimlerden, potansiyeli çok yüksek bir yıldız olarak neden sivrilmeyesiniz ki? Ünlü tenisçilerinde ziyaret ettiği bu okulda sizleri sıradışı bir Yaz Okulu bekliyor. Konaklama ve dahili imkanlar bakımından da mükemmel olanaklara sahip bu program, sizleri ingilizce bakımından da üst seviyelere atacakt...

İngiltere Yaz Okulu Churchill Tenis Programı Nasıldır?

 York’ un tarih ve kültür kokan havasını  Churchill House, Tenis Programı ile süslendiriyor. Profesyonel tenis koçları ile birlikte yapılacak eğitimlerden, potansiyeli çok yüksek bir yıldız olarak neden sivrilmeyesiniz ki? Ünlü tenisçilerinde ziyaret ettiği bu okulda sizleri sıradışı bir Yaz Okulu bekliyor. Konaklama ve dahili imkanlar bakımından da mükemmel olanaklara sahip bu program, sizleri ingilizce bakımından da üst seviyelere atacaktır. Ayrıca okul sizlere ünlü tenis turnuvalarını da izleme seçeneği sunuyor. Antremanlarda profesyonel olarak alacağınız eğitimler sizleri devam eden hayatınızda tenis hakkında neler yapıp yapamayacağınızı gösterecektir. Eğer tenisi seviyor hatta bunu bir meslek olarak düşünüyorsanız bu program biçilmiş kaftan. Program hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Program sonrası yapılabilecek şeyler neler? Konaklama ve eğitim masrafları nasıldır?

Ayrıntılı cevaplarınız Nişantaşı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; York Castle Museum, Durham, Manchester, Newcastle, Harrogate, Leeds, Manchester (Old Trafford Stadium), Liverpool. Aktiviteler; Tenis, Dans, Basketbol, Hokey, Drama, Futbol, Sanat, Lacrosse, BBQ Geceleri, Golf, Yüzme.
  • Dahili Hizmetler
   : Kapalı Spor Salonu, Büyük Isıtmalı Yüzme Havuzu, Atletizm Sahası, Müzik ve Drama Stüdyoları, Tenis Kortları, Basketbol Sahası, Internet Kafe, Astro Turf Sahası, Bilgisayar Odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 920 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Churchill Tenis Programı Öğrencilerine Ne Sağlar?

  *Ünlü koçlar ile yapılacak eğitimlerde tenisin inceliklerini ve antrenman tekniklerini öğrenirler,

  *Spora daha bilimsel yaklaşmayı öğrenirleri,

  *Ayrıca bol pratik yapma şansı bulup, farklı ülkelerden birçok arkadaş edinip dünyalarını genişletirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar