York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House St Lawrence Klasik

Churchill House St Lawrence Klasik

Churchill House St Lawrence Klasik

İngiltere Yaz Okulu Churchill House St Lawrence College Klasik Yaz Porgramı Nasıldır?   İngiltere Yaz Okulu Churchill House St Lawrence College klasik yaz programı hangi merkezde düzenlenir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılım yaşı nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? Churchill House St Lawrence College klasik yaz okulları çocuklarınız için ne kadar güvenlidir? Churchill House St Lawrence College klasik yaz kampında hangi aktiviteler düzenlenir? Churchill House St Lawrence ...

İngiltere Yaz Okulu Churchill House St Lawrence College Klasik Yaz Porgramı Nasıldır?

 

İngiltere Yaz Okulu Churchill House St Lawrence College klasik yaz programı hangi merkezde düzenlenir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılım yaşı nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? Churchill House St Lawrence College klasik yaz okulları çocuklarınız için ne kadar güvenlidir? Churchill House St Lawrence College klasik yaz kampında hangi aktiviteler düzenlenir? Churchill House St Lawrence College klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Churchill House bünyesinde yer almakta olan St Lawrence College klasik yaz kampı İngiltere'nin tarihi sahil kasabalarından biri olan Ramsgate'te yapılmaktadır. Ramsgate Londra'ya 70 dakika mesafede olup tarihi dokusu ve kumsalları ile İngiltere'nin gözde tatil beldelerinden biridir. 1884 yılından beri Viktorya tarzı binasında faaliyet göstermekte olan St Lawrence okulu İngiltere'nin en tatınmış okullarından biridir. 19 hektar yeşilliklerle dolu bir arazide bulunan okulda öğrencilerin rahat ve keyifli bir yaz geçirebilecekleri birçok tesis bulunur (yüzme havuzu, tenis kortları, futbol sahaları....). İngiltere yaz okulu Churchill House St Lawrence klasik yaz programında öğrenciler maksimum 15 öğrenciyi geçmeyen sınıflarda 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde öğrenciler deneyimli öğretmenler eşliğinde dil eğitimini destekleyici özel olarak tasarlanmış birçok etkinlik ve aktiviteye katılma imkanı bulurlar. Churchill House St Lawrence College klasik yaz kampında öğrenciler 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu komforlu öğrenci yurdunda tek veya çift kişilik odalarda misafir edilirler.

İngiltere Yaz Okulu Churchill House St Lawrence Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 7 Hafta £ 745 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
   1 - 7 Hafta £ 490 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   7 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   15
  • Yaş Aralığı
   10 - 17
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Churchill House St Lawrence College bünyesinde yer alan kendi yurdunda (tek/çift kişilik) konaklama yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Londra, Canterbury, Dover Kalesi, Oxford, Cambridge ve Leeds Kalesine eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Program dahilinde öğrenciler film geceleri, barbekü geceleri, yetenek showları, karaoke yarışmaları ve olimpiyat oyunları gibi daha birçok etkinliğe katılma imkanı bulurlar. eri,
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, futbol sahaları, modern spor tesisleri, tenis kortları, basketbol sahaları, modern ve tam donanımlı sınıflar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 765 £
 • Program Sonucu

  Churchill House St Lawrence College Klasik Yaz Okulu Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar