York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Royal Russell Klasik

Churchill House Royal Russell Klasik

Churchill House Royal Russell Klasik

İngiltere Yaz Okulu Churchill Royal Klasik Programı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir? Şehrin doğa ile buluştuğu mükemmel bir lokasyonda Churchill House Royal Russel School Klasik Yaz Programı ile karşınızda. Bir vahanın üzerine kurulu olan bu okul Londra’ nın dünyaca ünlü mekanlarına kolay ulaşımı ile birlikte ve Croydon merkeze ise birkaç dakika uzaklıkta. Mükemmel fırsatlar sunan programda konaklama, spor tesisleri ve derslikler kusursuz. Ayrıca haftanın bir gününü Londra’ da geçirmek i...

İngiltere Yaz Okulu Churchill Royal Klasik Programı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Şehrin doğa ile buluştuğu mükemmel bir lokasyonda Churchill House Royal Russel School Klasik Yaz Programı ile karşınızda. Bir vahanın üzerine kurulu olan bu okul Londra’ nın dünyaca ünlü mekanlarına kolay ulaşımı ile birlikte ve Croydon merkeze ise birkaç dakika uzaklıkta. Mükemmel fırsatlar sunan programda konaklama, spor tesisleri ve derslikler kusursuz. Ayrıca haftanın bir gününü Londra’ da geçirmek isterseniz bu imkana da personeller ile birlikte sahipsiniz. Kraliçe’ninde okulu fazlasıyla ziyaret ettiği bilinmektedir. Uzman eğitmenleri, lokasyonu, doğası, gezi ve aktiviteleri ile tavsiye edilen okulların arasında yer alan Royal Russel School hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Başlangıç tarihleri ne zamandır? Okul çevresinde yapılabilecek etkinlikler ve ya mekanlar nelerdir?

Sorularınızın detaylı cevapları adına sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Yarım Gün Geziler; Canterbury, Hever, Greenwich. Tam Gün Geziler; Cambridge, Brighton, Londra, Oxford. İsteğe Bağlı Geziler; Madame Tusaaud' s, Londra Açık Otobüs Turu, Salisbury, Stonehenge. Aktiviteler; Barbekü Akşamları, Dans, Sanat, Drama, Tenis, Futbol, Voleybol, Film Geceleri, Quiz geceleri.
  • Dahili Hizmetler
   : Lüx Konaklama, Basketbol Sahaları, Tenis Kortları, Modern Spor Salonu, Yüzme Havuzu, Öğrenci Salonları, Ücretsiz Wifi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 825 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Churchill Royal Klasik Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Çeşitli gezi ve aktiviteler ile çok uluslu ortamda sosyalleşme ve pratik imkanı bulurlar,

  *Sportif aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimine katkıda bulunur,

  *Uzman eğitmenlerin rehberlik ettiği öğrenciler kariyer odaklı planlamalarında daha net kararlar verirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar