York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Prior Park Yoğun

Churchill House Prior Park Yoğun

Churchill House Prior Park Yoğun

İngiltere Yaz Okulu Churchill Prior Yoğun Programı İçeriği Nelerdir? UNESCO Dünya Mirası kenti olan Bath’ da Churchill House ayrıcalığıyla Yoğun İngilizce Programı sizlerle. İngiltere’ nin en popüler turistik mekanlarından biri olan Bath 18. Yüzyılda bir Spa Merkezi haline gelmiştir. Prior Park College şehir manzaralı geniş yeşilliklerin arasındadır. Geniş yeşillikler içerisinde huzurlu bir ortamda Yoğun İngilizce kursu sizleri bekliyor. Dil eğitiminizi hızlandırmak adına öğleden sonra 4 saatli...

İngiltere Yaz Okulu Churchill Prior Yoğun Programı İçeriği Nelerdir?

UNESCO Dünya Mirası kenti olan Bath’ da Churchill House ayrıcalığıyla Yoğun İngilizce Programı sizlerle. İngiltere’ nin en popüler turistik mekanlarından biri olan Bath 18. Yüzyılda bir Spa Merkezi haline gelmiştir. Prior Park College şehir manzaralı geniş yeşilliklerin arasındadır. Geniş yeşillikler içerisinde huzurlu bir ortamda Yoğun İngilizce kursu sizleri bekliyor. Dil eğitiminizi hızlandırmak adına öğleden sonra 4 saatlik Yoğun Program dil becerilerinizi geliştirmenize ve kariyer planlamalarınızda etkili olacaktır. Trinity GESE sınavına kaydolma imkanı sunan okul bu sınavla dünyada İngilizcede sözü geçen bireylerden biri olma şansı da sunuyor.

Eğitim masrafları ve konaklama fırsatları adına sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Bristol, Lacock Abbey, Roman Bath, London, Oxford, Salisbury, Stonehenge. Opsiyonel Geziler; London Football Stadium Tour, Stratford Upon-Avon, Bournemouth. Aktiviteler; Futbol, Yüzme, Tenis, Voleybol, Badminton Hazine Avı, Karaoke Geceleri, BBQ Geceleri, El İşçiliği, Drama, Quiz Geceleri,
  • Dahili Hizmetler
   : Kapalı Yüzme Havuzu, Spor Sahaları, Tiyatro, Öğrenci Dinlenme Alanları, Modern Tam Donanımlı Sınıflar, Multimedya Öğrenci Merkezi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 825 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Churchill Prior Yoğun Programı Öğrencilere Kattıkları Nelerdir?

  *İngilizce dil becerilerini üst seviyelere taşırlar,

  *Geziler ile genel kültür depolarlar ve İngiltere tarihini bir kez daha öğrenirler,

  *Birçok ülkeden gelen öğrenciler ile sosyalleşme fırsatı ve bol pratik şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar