York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Prior Park Gezi

Churchill House Prior Park Gezi

Churchill House Prior Park Gezi

Churchill House İngiltere Yaz Okulu Gezi Programını UNESCO Dünya Mirası olan şehir Bath' da gerçekleştiriyor. Eğitim almasanız bile gidilmesi gereken şehirlerden biri olan Bath, Yaz Okulu fırsatı da dahil olduğunda daha çekici ve tavsiye edilen okullar arasında yer alıyor. Her yerin yemyeşil olduğu huzurlu bir ortamda İngiliz tarihini koklayın. Gezi programı ile uzman eğitmenler eşliğinde hem ingilizcenizi ileri taşıyın hem genel kültür anlamında kendnini donatın. Geziler ve aktiviteler ile de ö...

Churchill House İngiltere Yaz Okulu Gezi Programını UNESCO Dünya Mirası olan şehir Bath' da gerçekleştiriyor. Eğitim almasanız bile gidilmesi gereken şehirlerden biri olan Bath, Yaz Okulu fırsatı da dahil olduğunda daha çekici ve tavsiye edilen okullar arasında yer alıyor. Her yerin yemyeşil olduğu huzurlu bir ortamda İngiliz tarihini koklayın. Gezi programı ile uzman eğitmenler eşliğinde hem ingilizcenizi ileri taşıyın hem genel kültür anlamında kendnini donatın. Geziler ve aktiviteler ile de ön plana çıkan bu okulda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmış. Program hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir? Başlangıç tarihleri ne zaman? Şehir güvenli midir?

Tüm sorularınızın cevapları Nişantaşı York Education Solutions' da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Bristol, Lacock Abbey, Roman Bath, London, Oxford, Salisbury, Stonehenge. Opsiyonel Geziler; London Football Stadium Tour, Stratford Upon-Avon, Bournemouth. Aktiviteler; Futbol, Yüzme, Tenis, Voleybol, Badminton Hazine Avı, Karaoke Geceleri, BBQ Geceleri, El İşçiliği, Drama, Quiz Geceleri,
  • Dahili Hizmetler
   : Kapalı Yüzme Havuzu, Spor Sahaları, Tiyatro, Öğrenci Dinlenme Alanları, Modern Tam Donanımlı Sınıflar, Multimedya Öğrenci Merkezi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 815 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Churchill Prior Gezi Programı Sonuçları Nelerdir?

  *Dil becerileri konusunda sizleri üst seviyelere çıkaracaktır,

  *Çok uluslu ortamda sosyalleşme ve pratik şansı bulup, dünyanızı genişleteceksiniz,

  *Gezerek ve uygulayarak geçirilen eğitim sürecinde genel kültür seviyenizi daha olumlu yerlere getireceksiniz. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar