York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Dean Close Futbol

Churchill House Dean Close Futbol

Churchill House Dean Close Futbol

Churchill House Futbol Programı Nedir?   İngiltere Yaz Okulu Churchill House futbol programı hangi merkezde yapılır? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılı yaşı kaçtır? Program başlangıç tarihleri nedir? Tavsiye edilen Churchill House Dean Close School yaz okulları çocuklarınız için güvenlimidir? Churchill House Dean Close School futbol yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Churchill House Dean Close School futbol programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebili...

Churchill House Futbol Programı Nedir?

 

İngiltere Yaz Okulu Churchill House futbol programı hangi merkezde yapılır? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılı yaşı kaçtır? Program başlangıç tarihleri nedir? Tavsiye edilen Churchill House Dean Close School yaz okulları çocuklarınız için güvenlimidir? Churchill House Dean Close School futbol yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Churchill House Dean Close School futbol programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

Churchill House bünyesinde yer alan Dean Close School futbol yaz programı İngilterenin tarihi ve spa şehirlerinden biri olan Cheltenham da düzenlenmektedir. 50 hektarlık yeşilliklerle dolu bir arazide bulunan ve 18. yüzyılda inşaa edilen Dean Close School İngilterenin en eski okullarında biridir. Heryıl dünyanın dörtbir yanından gelen binlerce yabancı öğrencinin tercih ettiği okullardan biri olan Dean Close School futbol yaz kampında futbol sahaları, yüzme havuzu ve daha birçok tesis bulunur. İngiltere yaz okulu Dean Close School'da öğrenciler futbol programında deneyimli öğretmenler eşliğinde haftada 15 saat İngilizce dersi ve haftada 4 saat futbol dersi alırlar. İngiltere yaz okulu Churchill House Dean Close School futbol programı boyunca öğrenciler pas verme, taktik antremanları, şut antremanları gibi alanlarda özel koçlar tarafından eğitilirler. Futbol programı dahilinde her hafta öğrenciler İngilterenin önde gelen futbol takımlarının stadyumlarını yakından görme imkanı bulurlar. İngiltere yaz okulu Dean Close School futbol programına katılan öğrenciler okulun konforlu ve 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu okulun kendi yurdunda tek ve çift kişilik odalarda misafir edilir.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Churchill House Dean Close School kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere Yaz Okulu Churchill House Futbol Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saatin dışında Haftada 4 saat futbol dersleri verilir.
  • Konaklama
   : Bu program Churchill House Dean Close School bünyesinde yer alan kendi yurdunda (tek/çift kişilik) konaklama yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Bath, Oxford, Londra, Bristol, Warwick Kalesi ve Worcester'a eğitici ve kültürel geziler.Her h afta İngiliz futbol takımlarının stadyumlarına gezi. Öğrenciler katılımları boyunca yetenel şovları, karaoke geceleri, film geceleri, barbekü geceleri ve Harry Potter geceleri gibi çeşitli aktivitelere katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, futbol sahaları, modern spor tesisleri, tenis kortları, modern ve tam donanımlı sınıflar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 06 Temmuz - 10 Ağustos tarihleri arasında Haftalık 850 £
 • Program Sonucu

  Churchill House Futbol Yaz Okulu Programının Kazandırdıkları Nelerdir?

   

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.
  *Yapılan sportif faaliyetler neticesinde öğrencilerin fiziksel kondüsyon ve gelişimi artar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar