York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Queen Ethelburga's Gezi

Churchill House Queen Ethelburga's Gezi

Churchill House Queen Ethelburga's Gezi

Mükemmel kampüs, sıradışı doğası ve İngiliz kültürünün tam karşılığı olan York şehrinde, Churchill House Gezi Programı gezerek, uygulayarak ve bol pratik yapmak isteyenler için müthiş bir yaz okulu fırsatı. Her hafta iki yarım günlük gezi, hafta sonu Kuzey İngiltere’ nin mükemmel şehirlerine ve tam gün geziler de mevcut. Geziler ve aktiviteler ile ekstra desteklenen programda ingilizcenin inceliklerini ayrıntısına kadar da öğrenmek sizlerin elinde. Eğitmenlerinin uzmanlığı, sıcak kanlılığı ve ya...

Mükemmel kampüs, sıradışı doğası ve İngiliz kültürünün tam karşılığı olan York şehrinde, Churchill House Gezi Programı gezerek, uygulayarak ve bol pratik yapmak isteyenler için müthiş bir yaz okulu fırsatı. Her hafta iki yarım günlük gezi, hafta sonu Kuzey İngiltere’ nin mükemmel şehirlerine ve tam gün geziler de mevcut. Geziler ve aktiviteler ile ekstra desteklenen programda ingilizcenin inceliklerini ayrıntısına kadar da öğrenmek sizlerin elinde. Eğitmenlerinin uzmanlığı, sıcak kanlılığı ve yardımseverliğiyle de ön plana çıkan okul olanakları da müthiş.

İngiltere’ de eğitim almak için gerekenler nelerdir? York nasıl bir şehirdir? Sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir program mıdır?

Detaylı ve ücretsiz bilgi edinmek adına sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; York Castle Museum, Durham, Manchester, Newcastle, Harrogate, Leeds, Manchester (Old Trafford Stadium), Liverpool. Aktiviteler; Tenis, Dans, Basketbol, Hokey, Drama, Futbol, Sanat, Lacrosse, BBQ Geceleri, Golf, Yüzme.
  • Dahili Hizmetler
   : Kapalı Spor Salonu, Büyük Isıtmalı Yüzme Havuzu, Atletizm Sahası, Müzik ve Drama Stüdyoları, Tenis Kortları, Basketbol Sahası, Internet Kafe, Astro Turf Sahası, Bilgisayar Odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 895 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Churchill Gezi Programı Faydaları Nelerdir?

  *İngilizceyi daha akıcı bir şekilde konuşmaya başlarlar,

  *Gezerek, bol pratik yaparak ve uygulayarak dil eğitimlerini geliştirirler,

  *Genel kültür seviyelerini iler taşımış olurlar. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar