York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Duke Of York Klasik

Churchill House Duke Of York Klasik

Churchill House Duke Of York Klasik

İngiltere yaz okulu programlarından en çok tercih edileni Churchill Duke Klasik Programı, İngiltere'nin en tarihi ve en sakin bölgesinde kuruldu. Okulun yer aldığı bölge, her yıl uluslar arası öğrenciler tarafından katılım alırken Türk öğrencilerin azlığı ile de başlı başına tercih sebebi. Böylece, İngiltere yaz okulu programından Churchill Duke Klasik yaz okuluna katılan çocuklarınız sadece ve sadece İngilizce dilini kullanarak daha bir eğitim alabilecek.  Churchill Duke Yaz Okulu programı, eğ...

İngiltere yaz okulu programlarından en çok tercih edileni Churchill Duke Klasik Programı, İngiltere'nin en tarihi ve en sakin bölgesinde kuruldu. Okulun yer aldığı bölge, her yıl uluslar arası öğrenciler tarafından katılım alırken Türk öğrencilerin azlığı ile de başlı başına tercih sebebi. Böylece, İngiltere yaz okulu programından Churchill Duke Klasik yaz okuluna katılan çocuklarınız sadece ve sadece İngilizce dilini kullanarak daha bir eğitim alabilecek. 

Churchill Duke Yaz Okulu programı, eğitimcileri açısından da özel bir okul deneyimi sunuyor. Özellikle, İngiltere'nin akademisyen kadrosunun, bu yaz okulu programının eğitimci kadrosunu oluşturmasıyla en seçkin İngiltere yaz okulu programı olarak adlandırabiliriz. 

İngiltere Yaz Okulu Churchill Duke Klasik Programı dünyaca ünlü okul Duke of York' da sizlere mükemmel olanaklar sunulmuş. Doğası, gezi ve aktivite programları ile sıradışı olan, hem İngilizce seviyenizi yükseltirken hem de genel kültür depolayacağınız bir Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatından bahsediyoruz. Dünyada sözü geçen uzman eğitmenleri ile İngilizcenin püf noktalarını öğrenin. Norman Kalesi manzaralı bu okul 200 yıllık olmasına rağmen her geçen sene yenileniyormuş gibi. İngiltere’ de en çok tercih edilen programlardan biri olmasının sebebi eğitim kalitesi ve güvenli olmasıdır. İngiltere’ de eğitim için gerekenler nelerdir? Programın öğrencilere anlatmak istediği nedir? Program dahilindeki gezi ve aktiviteler nelerdir?

Churchill Duke İngiltere yaz okulu programı, yurtdışı yaz okulu programı arasında 'klasik' eğitim veriyor. Yani yaklaşık 15 saatlik İngilizce dersleri, yarım gün devam eden eğlenceli ve eğitim odaklı eğitimlerle çocuklarınızın yaz okulu deneyimiyle İngilizce dil eğitimi sağlanıyor.  5 gün boyunca yarım gün dersler, bir diğer taraftan da haftasonları gerçekleştirilen gezilerle, eğitimler tamamlanıyor.

Churchill Duke İngiltere yaz okulu programı, herhangi bir üst düzey İngilizce bilgisi ya da sınav sonucu beklemez. İngiltere yaz okulu arasından seçeceğiniz klasik programlardan önce, öğrecileriniz okul tarafından bir seviye tespit sınavına tabii olacaklar ve ardından kendi seviyelerine göre sınıflara yerleştirilecek. Buradaki amaç, İngiltere yaz okulu programlarındaki eğitmenlerin belirli bir seviyeye yönelik müfredat hazırlayabilmesine yardımcı olmak ve öğrencilerin kendi İngilizce seviyesindeki kişilerle eğitim almasına olanak tanıması açısından önemli. 

 

Tüm sorularınızın detaylı cevapları için sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 5 Hafta £ 645 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
   1 - 5 Hafta £ 595 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
   1 - 6 Hafta £ 595 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   5 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   15
  • Yaş Aralığı
   8 - 17
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Aktiviteler; Dans, Sanat, Futbol, Drama, Badminton, Alışveriş, Tenis, Moda Show, Kil Çalışması. Geziler; Cambridge, Dover Castle, Clatham Historic Dockyard, Bath, Thorpe Park, Canterbury Cathedral, Brigton, Windor Castle.
  • Dahili Hizmetler
   : Tenis kortları, Dil laboratuvarı, Öğrenim Merkezleri, Klüp Odası, Internet Cafe, Ücretsiz Wifi
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 645£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Churchill Duke Gezi Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Birçok ilkeden arkadaş edinme şansı bulurlar,

  *Dil seviyelerini üst sınırlara taşır ve kariyer odaklı planlamalarında netleşmeye başlarlar,

  *Gezi programları ile dünyalarını genişletir ve görerek öğrenmiş olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar