York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Dean Close Yoğun

Churchill House Dean Close Yoğun

Churchill House Dean Close Yoğun

İngiltere Yaz Okulu Churchill House Dean Close School Yoğun Dil Kampı Nasıldır?   İngiltere Yaz Okulu Churchill House yoğun dil programı nerde gerçekleşir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılı yaşı kaçtır? Program başlangıç tarihleri nedir? Tavsiye edilen Churchill House Dean Close School yaz okulları çocuklarınız için güvenlimidir? Churchill House Dean Close School yoğun dil kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Churchill House Dean Close School yoğun dil pr...

İngiltere Yaz Okulu Churchill House Dean Close School Yoğun Dil Kampı Nasıldır?

 

İngiltere Yaz Okulu Churchill House yoğun dil programı nerde gerçekleşir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılı yaşı kaçtır? Program başlangıç tarihleri nedir? Tavsiye edilen Churchill House Dean Close School yaz okulları çocuklarınız için güvenlimidir? Churchill House Dean Close School yoğun dil kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Churchill House Dean Close School yoğun dil programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

 

1971 senesinde İngilterenin tarihi sahil kasabalarından biri olan Ramsgate 'te kurulan Churchill House sunmuş olduğu kaliteli yaz programları ve İngilizce dil okulları ile kısa süre içerisinde yabancı öğrencilerin gözdesi olmuştur. Churchill House bünyesinde yer alan ve İngilterenin en eski okullarında biri olan Dean Close School yoğun dil kampı Cheltenham da düzenlenir. Cheltenham spaları, ödüllü bahçeleri, tarihi dokusu ve heryıl düzenlenen geleneksel at yarışı, müzik ve sanat festivalleri ile yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği şehirlerden biridir. Dean Close School yoğun dil programında öğrenciler deneyimli öğretmenler eşliğinde haftada 21 saat yoğun İngilizce dersi alırlar. Program öğrencilerin daha verimli eğitim almaları amacıyla daha az sayıda öğrencinin bulunduğu gruplarlarda yapılmaktadır. Program dahilinde özel olarak hazırlanmış öğrencilerin dil eğitimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlik yer alır. İngiltere yaz okulu Dean Close School yoğun programına katılan öğrenciler okulun konforlu ve 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu okulun kendi yurdunda tek ve çift kişilik odalarda misafir edilir.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Churchill House Dean Close School kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İngiltere Yaz Okulu Churchill House Yoğun Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 
 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 5 Hafta £ 830 Fiyata dahil hizmetler: Konaklama
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   5 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   15
  • Yaş Aralığı
   10 - 17
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 21 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Churchill House Dean Close School bünyesinde yer alan kendi yurdunda (tek/çift kişilik) konaklama yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Bath, Londra, Worcester, Oxford, Bristol ve Warwick Kalesine eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler karaoke, film geceleri, barbekü geceleri, yetenek showları ve Harry Potter Geceleri gibi daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, futbol sahaları, modern spor tesisleri, tenis kortları, modern ve tam donanımlı sınıflar.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 02 Temmuz- 05 Ağustos tarihleri arasında 1-5 haftalık dönemlerde gerçekleşir Haftalık 795 £
 • Program Sonucu

  Churchill House Dean Close School Yoğun Dil Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar