York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Aldenham Gezi

Churchill House Aldenham Gezi

Churchill House Aldenham Gezi

İngiltere Yaz Okulu Churchill Aldenham Gezi Programı İçeriği Nedir? Churcill House Yaz Okulu kapsamında bulunan Aldenham School Gezi programı ile hem İngilizce öğreniminizi geliştirmek hem de keyifli zamanlar geçirmek ister misiniz? Toplu taşıma ile Londra'nın merkezine 1 saat uzaklıkta bulunan Aldenham School, konaklama seçenekleri ve tesisleri ile de dil okulunu sosyal bir ortama çeviriyor. Program dahilinde sunulan seçenekler sayesinde, derslerden kalan zamanların tümünde Londra'nın en güzel...

İngiltere Yaz Okulu Churchill Aldenham Gezi Programı İçeriği Nedir?

Churcill House Yaz Okulu kapsamında bulunan Aldenham School Gezi programı ile hem İngilizce öğreniminizi geliştirmek hem de keyifli zamanlar geçirmek ister misiniz? Toplu taşıma ile Londra'nın merkezine 1 saat uzaklıkta bulunan Aldenham School, konaklama seçenekleri ve tesisleri ile de dil okulunu sosyal bir ortama çeviriyor. Program dahilinde sunulan seçenekler sayesinde, derslerden kalan zamanların tümünde Londra'nın en güzel mekanlarını, müzelerini, kültür ve sanat alanlarını tanıma imkanınız olacak. Tam anlamıyla gezerek öğreneceğiniz mükemmel bir yaz program için Churcill House Aldenham School Gezi programı sizleri bekliyor!

 

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House
  • Seviye
   : Elementary'den Advanced'e 5 seviye
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Yarım Gün Geziler; London City Cruise, Londra Bilim Müzesi, Londra Akvaryumu, Victoria Albert Müzesi, British Museum. Tam Gün Geziler; Oxford, Warwick Castle, Brighton, Cambridge. Aktiviteler; Hoşgeldin partisi, BBQ geceleri, Film geceleri, Karaoke, Yetenek yarışmaları, Karnaval, Harry Potter gecesi.
  • Dahili Hizmetler
   : Büyük spor salonu, Tenis kortu, Futbol sahası, Tiyatro, Ücretsiz Wifi, Astroturf spor sahaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 790 £
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Churchill Aldenham Gezi Programı Neyi Öğretir?

  Kaliteli bir İngilizce dil eğitimi

  Gezilerle Londra'nın kalbini keşfetme

  Dil öğrenimini geziler eşliğinde günlük hayatta da pratik hale getirme

   

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar