York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bucksmore Sanat Programı

Bucksmore Sanat Programı

Bucksmore Sanat Programı

İngiltere Yaz Okulu Bucksmore Sanat Programı Hangi Dalları İçerir? Bucksmore Education King Edward’s School’ da 10-13 yaş arasındaki öğrencilerini İngilizce, müzik, dans ve sanat dalları ile buluşturuyor. Sanat atölyeleri olan öğleden sonraki seçmeli dersleri ile uygulamalı ve bol pratik şansı sunuyor. Dans ve müzikte de çokça tavsiye edilen okullardan biridir. Sanat, dans ve müzik alanlarında 3 farklı uzmanlık alanı sunan program, sıcak kanlı, uzman eğitmenleri ile birleştiğinde daha çekici ha...

İngiltere Yaz Okulu Bucksmore Sanat Programı Hangi Dalları İçerir?

Bucksmore Education King Edward’s School’ da 10-13 yaş arasındaki öğrencilerini İngilizce, müzik, dans ve sanat dalları ile buluşturuyor. Sanat atölyeleri olan öğleden sonraki seçmeli dersleri ile uygulamalı ve bol pratik şansı sunuyor. Dans ve müzikte de çokça tavsiye edilen okullardan biridir. Sanat, dans ve müzik alanlarında 3 farklı uzmanlık alanı sunan program, sıcak kanlı, uzman eğitmenleri ile birleştiğinde daha çekici hale geliyor. Doğası ve mükemmeliyetçi dahili imkanlarıyla tarih kokan bu bölgede, sanat dallarıyla geçirilecek eğitim süresince sıradışı deneyimler elde edeceksiniz.

Program hakkında bilinmesi gerekenler adına sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bucksmore Education
  • Seviye
   : Haftalik 15 saatlk Ingilzce eğitiminin yanısıra yine haftalık 7,5 saat sanat dersi verilmektedir.
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Londra, Brighton, Oxford, Buckingham Palace, Big Ben, Houses of Parliament, Trafalgar Square, National Maritime Museum, Cutty Sark, Bodleian Library, Carfax Tower, Christ Church Cathedral, Brighton Pier. Aktiviteler; Spor Turnuvaları, Quiz Geceleri, Yetenek Şovları, Davul Workshop, Junior Disko Geceleri.
  • Dahili Hizmetler
   : Konaklama, Havalimanı Aktarmaları, Gezilerdeki Giriş Ücretleri, Sigorta, Bilgisayar Odaları, Öğrenci Dinlenme Merkezi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 7 Temmuz 4 Ağustos tarihleri arasında 4 haftalık eğitim almak mümkündür.Haftalık 1400£
 • Program Sonucu

  İngiltere Yaz Okulu Bucksmore Sanat Programı Öğrencilerine Ne Katar?

  *Sanat ve sanatçılar hakkında daha çok bilgi edinmelerini sağlar,

  *Ünlü sanatçılarla buluşma ve söyleşi fırsatı bulurlar,

  *Çok uluslu ortamda bol pratik şansı ve farklı ülkelerden birçok arkadaş edinme şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar