York Eğitim Danışmanlığı

Bucksmore Kodlama

Bucksmore Kodlama

Bucksmore Kodlama

İngiltere Yaz Okulu Bucksmore Kodlama Programı Nasıldır?

 

İngiltere yaz okulu Bucksmore Kodlama programı eğitim merkezi nerdedir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? Bucksmore yaz okulu ne kadar güvenilir? İngiltere yaz okulu Bucksmore kodlama programının içeriği nasıldır ve hangi aktiviteler mevcuttur? Bucksmore yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

İngiltere’de düzenlenen bu yaz okulu programı ünlü ve donanımlı Plumpton College bünyesinde gerçekleştiriliyor. Bucksmore kodlama programı her dil seviyesindeki öğrencilerin katılımına imkan sağlıyor. Haftada 15 saat İngilizce dil eğitimi ve yine haftada 7.5 saat modern bilgisayar laboratuarlarında yapılan bilgisayar kodlama derslerinin mevcut olduğu program, bu sayede öğrencilerin İngilizce ve programlama konusunda kodlama yapma yeteneklerini geliştirmeyi hedefliyor. Bu program kapsamında geliştirilen ve deneyimli eğitmenlerin liderliğinde uygulanan ‘Raspberry Pi‘ adlı eğitim çalışması, bilgisayar ve programlama ile ilgili tüm temel bilgileri içeriyor. Bu özel ve keyifli çalışma sayesinde çocuklarımız teknoloji konusundaki bilgi ve becerilerini doğru yönlendirmeler eşliğinde geliştirme şansına sahip oluyorlar. Aynı zamanda onları İngilizce pratik yapma ve değerlendirilme konusunda da destekliyor.

İngiltere' de eğitim ile ilgili tüm sorularınızın cevabı Nişantaşı York Education' da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bucksmore Education
  • Seviye
   : Beginner seviyede dil bilenler için uygundur. Haftada 15 saat İngilizce dersi dışında yine haftada 7.5 saat bilgisayar kodlama dersleri yapılır.
  • Konaklama
   : Plumpton College bünyesinde yer alan yurtlarda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 3 yarım gün çeşitli spor aktiviteleri ve dil eğitimini destekleyen geleneksel İngiliz oyun etkinlikleri düzenlenir. Ayrıca her hafta bir tam gün İngiltere’nin görülmeye değer eşsiz lokasyonlarından olan Thorpe Park, Brighton ve Londra’ya keyifli ve kültürel geziler gerçekleştirilir.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, haftada 1 gün laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 03 Temmuz ve 31 Temmuz tarihleri arasında 2 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 1250 Gbp
 • Program Sonucu

  Bucksmore Kodlama Programı Neler Kazandırır?

  *İngilizce hızlı düşünme ve çözüm bulma yetenekleri gelişir.
  *İngilizce konuşma ve anlama konusundaki kişisel yetenekleri aktive olur.
  *İşbirliği ve grup çalışmalarında yatkınlık ve kendi yeteneklerini doğru kullanma konusunda başarıları yükselir.
  *Farklı sosyal ortamlara hızla adapte olma konusundaki becerileri gelişir.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar