York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bell Wellington College Yoğun

Bell Wellington College Yoğun

Bell Wellington College Yoğun

    İngiltere Berkshire bölgesinde, Wellington College‘da düzenlenen İngiltere yaz okulu programında haftada 24 saat öğrencilerin yaş ve dil kazanım düzeyine uygun İngilizce dersleri yer almaktadır.Program dahilinde öğrencilerin rahat ve keyifli bir atmosferde en üst düzey eğitimi alması için her şey düşünülmüştür. Deneyimli eğitim liderleri eşliğinde çeşitli programlar ile haftada 24 saat etkinlikler yapılır. Deneyimli aktivite liderleri ile öğrencilerin faaliyet becerileri ve yetenekleri gel...

 

 

İngiltere Berkshire bölgesinde, Wellington College‘da düzenlenen İngiltere yaz okulu programında haftada 24 saat öğrencilerin yaş ve dil kazanım düzeyine uygun İngilizce dersleri yer almaktadır.Program dahilinde öğrencilerin rahat ve keyifli bir atmosferde en üst düzey eğitimi alması için her şey düşünülmüştür. Deneyimli eğitim liderleri eşliğinde çeşitli programlar ile haftada 24 saat etkinlikler yapılır. Deneyimli aktivite liderleri ile öğrencilerin faaliyet becerileri ve yetenekleri gelişir. Öğrenciler içinde kriket, futbol, sanat, okçuluk ve voleybol gibi kategorileri içeren ücretsiz 3 ek ders alma imkanı sunmaktadır. Ayrıca okul Futbol Akademisi, Sahne Sanatları Akademisi, Binicilik Akademisi ve E-Sport Akademisi dallarında ek derslikleri mevcuttur. Bell İngiltere yaz okulu Wellington College 'in geleceğin iş dünyasının liderlerine yönelik özel olarak tasarlamış olduğu 3 hafta süren Genç Liderler programı mevcuttur. Genç liderler programı boyunca öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirebilecekleri Business Studies, Language for Business ve The Bell Business Challenge gibi aktiviteler düzenlenmektedir.

Yaz okulu atmosferinde en üst düzey verimliliği sağlamak amacıyla yoğun ve keyifli bir program sunan Bell English, gençlere kaçırılmayacak deneyimler ve harika fırsatlar sunuyor. İngilizce hazırlık programları ve İngiltere' de okumak için gerekenler adına planlamalarınızı gelin Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde beraber oluşturalım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bell English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 24 saattir.
  • Konaklama
   : Bell Wellington College bünyesinde yer alan kendi yurdunda (tek/çift kişilik) konaklama yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Londra, Bristol, Brighton, Oxford, Windsor Kalesi, Cambrıdge ve Stonehenge'ye eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Temmuz ayında 2 haftalık eğitim verilmektedir. Haftalık 1367 £. Öğrenciler ek ücret karşılığında Futbol Akademisi, Sahne Sanatları Akademisi ve Binicilik Akademisi'nde ek ders alabilirler.
 • Program Sonucu

  Bell Wellington College'nin öğrenciye katkıları nelerdir?

  Futbol (Haftalık 9 Saat Ders 185 £)

  Fiziksel gelişim sağlar

  Oynarken aynı zamanda İngilizce pratik yapma imkanı sağlar

  Grup çalışmasında saygı duyma yetisini geliştirir

  Sahne Sanatları Programı (Haftalık 9 Saat Ders 185 £)

  Zihinsel gelişim sağlar

  Grup becerisi ve iletişimi arttırır

  Yaratacılık becerisi gelişimine fayda sağlar

  Grup çalışmaları esnasında İngilizce pratik yapma imkanı sağlar

  Binicilik Programı (Haftalık 9 Saat Ders 420 £)

  Hayvan sevgisi aşılar

  Fiziksel gelişimi güçlendirir

  Diğer öğrencilerle İngilizce pratik yapma imkanı sağlar

  Kendine olan özgüvenini arttırır

   

   

   

   

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar