York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bell St Alban's Klasik

Bell St Alban's Klasik

Bell St Alban's Klasik

Bell İngiltere yaz okulu programı St Alban's ta nasıldır?   Bell İngiltere yaz okulları St Alban's programında konaklama yaş ve tarih başlangıç tarihleri nasıldır? Bell yaz okulları güvenilir mi? Bell yaz okulları hangi merkezlerde yapılır? Bell  İngiltere yaz okulları programları ne içerir? Bell İngiltere yaz okulu St Alban's programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. İngiltere’de Londra’ya yakın bir bölgede bulunan St. Albans da gerçekleştirilen yaz okulu programında haftada 15 sa...

Bell İngiltere yaz okulu programı St Alban's ta nasıldır?

 

Bell İngiltere yaz okulları St Alban's programında konaklama yaş ve tarih başlangıç tarihleri nasıldır? Bell yaz okulları güvenilir mi? Bell yaz okulları hangi merkezlerde yapılır? Bell  İngiltere yaz okulları programları ne içerir? Bell İngiltere yaz okulu St Alban's programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.


İngiltere’de Londra’ya yakın bir bölgede bulunan St. Albans da gerçekleştirilen yaz okulu programında haftada 15 saat öğrencilerin yaş ve dil kazanım düzeyine uygun İngilizce dersleri yer almaktadır. Program dahilinde öğrencilerin rahat ve keyifli bir atmosferde en üst düzey eğitimi alması için her şey düşünülmüştür. Deneyimli eğitim liderleri eşliğinde çeşitli programlar ile haftada 24 saat etkinlikler yapılır. Deneyimli aktivite liderleri ile öğrencilerin faaliyet becerileri ve yetenekleri gelişir. Öğrenciler içinde kriket, futbol, sanat, okçuluk ve voleybol gibi kategorileri içeren bir veya iki farklı aktivite ile her gün bedensel olarak gelişim sağlama imkanına sahip olurlar. Ayrıca İngiltere yaz okullarının en favori programlarından biri olan ‘Active English Program’ sayesinde öğrencilerin çeşitli projeler ele alınarak gramer, telaffuz ve kelime bilgileri arttırılır. Kendilerine daha çok güvenerek İngilizce iletişim kurmaları için konuşma, okuma, dinleme ve yazma gibi konularda bir arada çalışırlar. Öğrencileri eğitici ve keyifli deneyimlerle buluşturan Bell English, tecrübesiyle çocuğunuz için kaçınılmaz bir fırsat haline geliyor.

İngiltere ‘de Bell St. Albans, Bloxham School, The Leys School ve Wellington College, Berkshire‘ da aynı içerik ile farklı dönemlerde düzenlenen yaz okulu öğrenciler için etkinlikler ve ellerinden gelenin en iyisini yapması için planlanmış programlar sunar. İngilizce keşif programı entegre olacak şekilde ve yeni şeyler öğrenmek isteyen gençlerin gelişimi için oldukça önemli eğitim seçenekleri barındırır.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 3 Hafta £ 885 Fiyata dahil hizmetler: Transfer, Konaklama, Kurs Materyalleri
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   3 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   11 - 17
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bell English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Bell St Albans ın bünyesinde yer alan kendi yurdunda (tek/çift kişilik) konaklama yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Londra ve Thames nehri gezisi, Cambridge, Windsor Kalesi, Madam Tussauds Müzesi, Londra Bilim Müzesi, London Eye ve Tower Of London’a eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Doğa yürüyüşü gibi aktiviteler ve geleneksel İngiliz okul oyunlarının oynandığı etkinlikler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haziran ve Ağustos ayları arası 1-12 haftalık dönemler şeklinde yapılır. Öğrencilere Dans, Aşçılık, Drama, Futbol gibi ek ders alma imkanı sunulur her öğrenci istediği 3 dersi ücretsiz olarak alabilir. Haftalık 1200 £
 • Program Sonucu

  Bell St Alban's İngiltere Yaz Okulunun Kazandırdıkları

  *Öğrencilerin sosyalleşme konusunda kendilerine güvenleri gelişir.
  *Kendilerini özgüven ile ifade etme ve açıklamayı öğrenirler.
  *Yapılan sportif aktiviteler ile fiziksel gelişimleri desteklenir.
  *Yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar