York Eğitim Danışmanlığı

Bell Bloxham Kids

Bell Bloxham Kids

Bell Bloxham Kids

Bell İngiltere yaz okulu İngilizce keşif programı Bloxham'da nasıldır? Bell İngiltere yaz okulları Oxford programında konaklama yaş ve tarih başlangıçlarına burdan ulaşabilirisiniz? Bell yaz okulları güvenilir mi? Bell yaz okulları nerede yapılır? Bell  İngiltere yaz okulları programları ne içerir? Bell İngiltere yaz okulu Oxford programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. İngiltere’de Oxford'a yakın bir bölgede bulunan Bloxham'da gerçekleştirilen yaz okulu programında haftada 15 saat...

Bell İngiltere yaz okulu İngilizce keşif programı Bloxham'da nasıldır?


Bell İngiltere yaz okulları Oxford programında konaklama yaş ve tarih başlangıçlarına burdan ulaşabilirisiniz? Bell yaz okulları güvenilir mi? Bell yaz okulları nerede yapılır? Bell  İngiltere yaz okulları programları ne içerir? Bell İngiltere yaz okulu Oxford programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.


İngiltere’de Oxford'a yakın bir bölgede bulunan Bloxham'da gerçekleştirilen yaz okulu programında haftada 15 saat öğrencilerin yaş ve dil kazanım düzeyine uygun İngilizce dersleri yer almaktadır. Program dahilinde öğrencilerin rahat ve keyifli bir atmosferde en üst düzey eğitimi alması için her şey düşünülmüştür. Deneyimli eğitim liderleri eşliğinde çeşitli programlar ile haftada 24 saat etkinlikler yapılır. Deneyimli aktivite liderleri ile öğrencilerin faaliyet becerileri ve yetenekleri gelişir. Öğrenciler içinde kriket, futbol, sanat, okçuluk ve voleybol gibi kategorileri içeren bir veya iki farklı aktivite ile her gün bedensel olarak gelişim sağlama imkanına sahip olurlar. Ayrıca İngiltere yaz okullarının en favori programlarından biri olan ‘Active English Program’ sayesinde öğrencilerin çeşitli projeler ele alınarak gramer, telaffuz ve kelime bilgileri arttırılır. Kendilerine daha çok güvenerek İngilizce iletişim kurmaları için konuşma, okuma, dinleme ve yazma gibi konularda bir arada çalışırlar. Öğrencileri eğitici ve keyifli deneyimlerle buluşturan Bell English, tecrübesiyle çocuğunuz için kaçınılmaz bir fırsat haline geliyor.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 8 Hafta £1,340.00 Fiyata dahil hizmetler: Transfer, Konaklama, Kurs Materyalleri
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   8 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   7 - 10
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bell English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir. Program başı ve sonunda ingilizce değerlendirme testleri yapılır.
  • Konaklama
   : Bell Bloxham yurtlarında (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Tişört boyama, maske yapımı, aşçılık, doğa yürüyüşü gibi aktiviteler ve geleneksel İngiliz okul oyunlarının oynandığı etkinlikler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   :
   30 Haziran – 24 Ağustos her pazar 1- 8 haftalık dönemler şeklinde
   Haftalık 1340 £
 • Program Sonucu

  Bell Bloxham Junior Programının çocuklarınız için avantajları nelerdir?

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

İlgili Programlar/Okullar