York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Giles Londra Aile Programı

St. Giles Londra Aile Programı

St. Giles Londra Aile Programı

Londra’da St. Giles bünyesinde düzenlenen ve Bloomsbury ‘de gerçekleştirilen yaz okulu programı, Londra’nın kalbinde British Museum, Covent Garden, Oxford Street, ve West End’e  yürüme mesafesinde merkezi bir konumda yer alır. Geleneksel İngiltere yaz okulu kapsamında yapılan aile programında, aile ve çocuklar beraber kalırlar. Aile yanı ve okulun önerdiği otellerde konaklama imkanı mevcuttur. Çocuklar St. Giles aile programı dahilinde eğlenceli aktivitelere ebeveynleri ile birlikte katılma fırs...

Londra’da St. Giles bünyesinde düzenlenen ve Bloomsbury ‘de gerçekleştirilen yaz okulu programı, Londra’nın kalbinde British Museum, Covent Garden, Oxford Street, ve West End’e  yürüme mesafesinde merkezi bir konumda yer alır. Geleneksel İngiltere yaz okulu kapsamında yapılan aile programında, aile ve çocuklar beraber kalırlar. Aile yanı ve okulun önerdiği otellerde konaklama imkanı mevcuttur. Çocuklar St. Giles aile programı dahilinde eğlenceli aktivitelere ebeveynleri ile birlikte katılma fırsatına sahip olmaktadırlar. İngilizce dersleri dışında düzenlenen etkinlikler ve kültürel geziler ailecek gerçekleştirilir. Haftada 15 saat İngilizce dil eğitimi görülmektedir ve sınıflar maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. Haftada 1 tam gün düzenlenen eğitici ve kültürel geziler dışında, haftanın 3 günü alternatif olarak etkinlik ve aktiviteler programı mevcuttur. Bu programlar dil eğitimi destekleyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Böylece çocuklar hem dil eğitimi konusunda gelişim gösterme hemde aileleriyle keyifli bir anı edinme şansına bir arada sahip olurlar.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Haftalık 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır. Sınıflar maximum 12 kişiden oluşmaktadır. Program boyunca dil eğitimini destekleyen eğitici ve kültürel geziler ile etkinlik ve sportif aktiviteler düzenlenir.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da okulun önerdiği otelde (tek/çift kişilik) *Okul fiyatına konaklama dahil değildir.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 kez eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Haftada 3 gün etkinlik ve aktivite programı yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Ders, aktivite, paket öğle yemeği dahil Haftalık 415 £ -- Ders, aktivite dahil Haftalık 382 £
 • Program Sonucu

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *İngilizce konuşma konusunda teşvik edilirler, akademik terimleri öğrenirler.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar