Lütfen bekleyiniz...

EC Jesus College Klasik

EC Cambridge Klasik Yaz Programı Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

EC bünyesinde Cambridge bölgesine ve pek çok tarihi yapıya yakın konumda olan seçkin Jesus College Residance'da gerçekleştirilen İngiltere yaz okulu programı dahilinde, alanında deneyimli ve profesyonel eğitim liderleri eşliğinde, İngilizce dersleri ile dil eğitimi alan öğrenciler, sıcak bir ortamda eğitim imkanına sahip olmaktadırlar. Program boyunca dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC, aynı sınıfta farklı milletten öğrencileri buluşturarak en üst düzey verimliliği sağlayan eğitim imkanları ile, yaz okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getiriyor. EC yüksek kalite standartlarında modern sınıfları, kampüse yakın yurtları, çeşitli aktivitelerin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan geniş alanları ve tarihi dokudaki kampüs binası ile en seçkin yaz okulları arasında yer alıyor. Ders dışında gerçekleştirilen çeşitli etkinlik ve aktiviteler ise çocukları keyifli vakit geçirmelerine ve spor yaparak fiziksel gelişimleri konusunda desteklenmelerine yardımcı oluyor. Yapılan kültürel geziler ise İngiltere'yi keşfetmek ve farklı kültürler hakkında deneyim sahibi olma konusunda onları teşvik ediyor.

İngiltere eğitim ücretleri ve tüm fırsatlar Nişantaşı York Education' da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC
  • Seviye
   : Haftada 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır. Haftalık gezi programı 1 tam gün şeklindedir. Program boyunca öğleden sonraları kültürel ve eğlenceli aktiviteler uygulanmaktadır. Sınıf mevcudu maximum 15 öğrenciden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : Jesus College Residance yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca 1 tam gün eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca akşamları çeşitli etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 16 Haziran-18 Ağustos tarihleri arasında 1-9 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 830£, Klasik yaz programı gündüz konaklamasız (Haftalık 485£)
 • Program Sonucu

  EC Cambridge Klasik Yaz Programının Öğrencilere Kattıkları Nelerdir?

  *Eğitimin beşiği olarak bilinen Cambridge' de uzman eğitmenler ve ünlü konuşmacılar ile kariyer odaklı planlamalarını netleştirme şansı bulurlar,

  *Çeşitli geziler ile genelkültür seviyelerini yükseltirler,

  *Spor aktiviteleri ile kendi kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Çok uluslu ortamda birçok farklı ülkeden arkadaş edinir ve dünyalarını genişletirler.

 • Eğitim Merkezi