York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St Giles Highgate

St Giles Highgate

St Giles Highgate

"İngiltere'de dil eğitimi almanın yanında sosyal ve kültürel anlamda kendini geliştirmek isteyeneler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan St. Giles İngiltere dil okulları, uzman eğitimci kadrosu ve öğrenciye uygun hazırlanan dil programları ile İngiltere dil okulları içerisinde bir adım öne çıkıyor." İngiltere’de İngilizce kurs isteyenler açısından iyi bir seçenek olan St. Giles İngiltere dil okulları, İngiltere'de öğrencilerine birçok seçenek sunuyor. İngilizce dil kursları ile yurtdışı eğitim ...

"İngiltere'de dil eğitimi almanın yanında sosyal ve kültürel anlamda kendini geliştirmek isteyeneler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan St. Giles İngiltere dil okulları, uzman eğitimci kadrosu ve öğrenciye uygun hazırlanan dil programları ile İngiltere dil okulları içerisinde bir adım öne çıkıyor."

İngiltere’de İngilizce kurs isteyenler açısından iyi bir seçenek olan St. Giles İngiltere dil okulları, İngiltere'de öğrencilerine birçok seçenek sunuyor. İngilizce dil kursları ile yurtdışı eğitim kategorisinde dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan Londra’da veya deniz kenarında olan Brighton ve Eastbourne’da bulunan okullardan birinde katılım sağlayabilirsiniz.

İngiltere dil okulu St. Giles’ın da içerisinde olduğu bu bölge, birçok kültüre ev sahipliği yapan, yemyeşil parkları ve halen özelliğini yitirmemiş olan tarihi şehirleriyle İngiltere oldukça muazzam bir bölgedir. Okul güvenlikli bir bölge, dolayısıyla eğitimlerinizi aksatacak herhangi bir detay olmayacak gibi.  Londra merkezine yalnızca 20 dakika uzaklıktadır. Yurtdışı eğitim konusunda her alanda eğitim sağlayan ve İngiltere dil okulu programlarıyla da tercih edilebilen London Highgate College, klasik ve güzel bir binada kendi İngiliz bahçesiyle sessiz, sakin modern bir eğitim bölgesinde yer alıyor. Unutmayın; diğer katılımcılar da uluslar arası katılım sağladığı için İspanyolca dil eğitimi, Fransızca dil eğitimi gibi farklı alanlarda da pratikler yapabilirsiniz.

İngiltere dil okulu programının yürütüldüğü Highgate şehrin yeşilinin en çok olduğu bölgedir ve şehir merkezine ulaşım çok kolay. Alışveriş merkezlerine ve restoranlara ise yalnızca yürüme mesafesindedir. İngiltere' de okumak için gerekenler, eğitim ücretleri ve konaklama masrafları planlamalarınızı Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde birlikte detaylandıralım.

Elbette, sitemizden diğer St. Giles dil okulu alternatiflerine de bakmanızda fayda var.

St. Giles İngiltere dil okulu bünyesinde; genel İngilizce, yaz kursları, IELTS, TOEFL, Cambridge sınavı hazırlık, iş İngilizcesi, öğretmenler için İngilizce ve Londra deneyim programları gibi farklı kategorilerde İngiltere’de yurtdışı eğitim deneyimi sunuyor. Genel olarak bakıldığında bu İngiltere dil okulu, ortalama 20 saat ile 30 saatlik İngilizce dil eğitimi veriyor.  

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 3 Hafta £ 290
   4 - 7 Hafta £ 261
   8 - 11 Hafta £ 247
   12 - 23 Hafta £ 232
   24 - 24 Hafta £ 201
   25 - 35 Hafta £ 200
   36 - 54 Hafta £ 197
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   14 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : St. Giles bünyesinde; Genel İngilizce (20-28), Uluslararası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28), İngilizce Başlangıç (20-28), Genel İngilizce + Sanat Tasarımı (20-28), Öğretmenler için İngilizce öğretme Eğitimleri (26), Londra Deneyim Programı(1-4) yer alır.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak residence öğrenci odaları ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Öğrenci kafesi, öğrenci çalışma alanı, akıllı tahta, öğrenci bilgisayarları ve ücretsiz wifi, öğrenci kitap marketi, konservatuar ve İngiliz bahçesi
  • Fiyat
   : Haftalık 141 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar