York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St Giles Cambridge

St Giles Cambridge

St Giles Cambridge

"Dünyanın en ünlü ve prestijli üniversitelerinden biri olan Cambridge'de alanında uzman eğitmenlerin desteğiyle hazırlanan dil eğitimi programları ile öğrencilerini yabancı dil sınavlarının yanı sıra Cambridge'de yaşama da hazırlayan St. Giles Cambridge İngiltere dil okulu, öğrencilerine kazandırdığı yetkinlik düzeyi ile İngiltere dil okulları kategorisinde adından hayli söz ettirmiştir." İngiltere dil okulu St. Giles bünyesi altında dünyanın en ünlü ve prestijli üniversitelerinden Cambridge’ d...

"Dünyanın en ünlü ve prestijli üniversitelerinden biri olan Cambridge'de alanında uzman eğitmenlerin desteğiyle hazırlanan dil eğitimi programları ile öğrencilerini yabancı dil sınavlarının yanı sıra Cambridge'de yaşama da hazırlayan St. Giles Cambridge İngiltere dil okulu, öğrencilerine kazandırdığı yetkinlik düzeyi ile İngiltere dil okulları kategorisinde adından hayli söz ettirmiştir."

İngiltere dil okulu St. Giles bünyesi altında dünyanın en ünlü ve prestijli üniversitelerinden Cambridge’ de Yurt Dışı Dil Okulu fırsatı sizleri bekliyor. Oxford’un yanısıra Cambridge’de de ayrı bir yurtdışı eğitim programı oluşturan St. Giles İngiltere dil okulu programı dünyada her zaman kendinden söz ettirmiş ve saygınlığı yüksek olan bir okuldur. 100 adet Nobel Ödülü bu okuldan çıktı.

Yurt dışı eğitim programı alacağınız Cambridge bölgesi, şehir merkezinde ve tren istasyonuna birkaç dakika uzaklıkta. Yapılan yeni bir bina yenilemesi ile okul binası eski dokusunu koruyarak güncellendi ve daha da iyi bir hale geldi. Yetmezmiş gibi, sınıfları ve kütüphanesine yeni nesil teknolojilerin desteği sağlandı. İngiltere’ nin tarihi ile büyüyen ve eskimeyen bu okulda alınacak İngiltere Dil Okulu eğitimi katılımcılara, iyi bir İngilizce dil kursları ile birlikte, yeni bir yaşamın da kapısını aralayacak. Kültürel anlamda da parmak ile gösterilen ve İngiltere dil okulları tarafından çokça tercih edilen Cambridge’ de göz alıcı alışveriş merkezleri ve restorantlara çok yakın bir konumda. Turizimin kalbinin olduğu Londra’ ya tren ile bir saatlik bir sürede ulaşabilirsiniz.

 İngiltere’ yi keşfetmek ve tarihini koklamak adına Cambridge biçilmiş kaftan. İsiminden de anlaşılacağı gibi; St.Giles Cambridge’teki İngiltere dil okulu programı sonucunda hazırlandığınız sınava yönelik ya da kurslara yönelik sertifikalar da alabilirsiniz. Cambridge sertifikaları, IELTS başarı sertifikası ve iş İngilizcesine yönelik sertifikalar sağlanır. Bir diğer taraftan genel İngilizce kursları pek fazla tercih edilir.

Başlangıç tarihleri ve konaklama fırsatlarını değerlendirmek adına sizleri Nişantaşı York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 3 Hafta £ 306
   4 - 7 Hafta £ 275
   8 - 11 Hafta £ 260
   12 - 23 Hafta £ 244
   24 - 24 Hafta £ 212
   25 - 35 Hafta £ 210
   36 - 54 Hafta £ 208
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   14 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St. Giles
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS, Cambridge Sertifikaları
  • Konaklama
   : Aile yanı, özel yurt konaklama ve otel
  • Dahili Hizmetler
   : Modern ve Tam Donanımlı Sınıflar, Ücretsiz Wifi, Bilgisayar Odaları, Kafeterya, İnteraktif Yazı Tahtaları, Modern ve Ünlü Cambridge Kütüphanesi
  • Fiyat
   : Haftalık 291£

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar