York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

International House Londra

International House Londra

International House Londra

Baker Street’e yakın bir bölgede gerçekleştirilen bu İngiltere dil okulu programı, Londra’da olağan üstü bir dil okulu programı vaat ediyor. 20 saatlik İngilizce eğitimlerinin yanısıra Londra turlarıyla da gençlerin ve diğer katılımcıların sosyal bir ortam içerisinde İngilizce dil eğitimi almasını ve gezinti ihtiyaçlarını karşılayan International House İngiltere dil okulu, İngiltere’nin tarihini muazzam yansıtılan bir bölgede konuşlanmış. Özellikle, ünlü polisiye roman Sherlock Holmes’un canland...

Baker Street’e yakın bir bölgede gerçekleştirilen bu İngiltere dil okulu programı, Londra’da olağan üstü bir dil okulu programı vaat ediyor. 20 saatlik İngilizce eğitimlerinin yanısıra Londra turlarıyla da gençlerin ve diğer katılımcıların sosyal bir ortam içerisinde İngilizce dil eğitimi almasını ve gezinti ihtiyaçlarını karşılayan International House İngiltere dil okulu, İngiltere’nin tarihini muazzam yansıtılan bir bölgede konuşlanmış. Özellikle, ünlü polisiye roman Sherlock Holmes’un canlandırıldığı yer olarak bilinen Baker Street, aynı zamanda orta çağdan kalma kalıntılarıyla da sizlere muhteşem bir tarih bilgi yelpazesi sunacak.

Londra’da, bir üniversitenin kampüsünde gerçekleştirilen bu İngiltere dil okulu programı, spesifik olarak bakacak olursak Marylebone bölgesinde yapılıyor. Üniversite kampüsü içerisinde olmasıyla birlikte öğrencilerin okulda yakalayacağı fiziksel şartlar da oldukça iyi.  International House İngiltere dil okulu programının gerçekleştirildiği bölge, aynı zamanda hem spor dünyasında hem de sanat dünyasında David Beckham, Alfred Hitchcock ve Viginia Woolf gibi isimleri yetiştirdi. Dolayısıyla Lonra’nın bu bölgesini, okuduğunuz kitaplarda daha önce tanıma fırsatı yakalamışsınızdır. Bununla birlikte, bölgede Henry VIII’den kalma çokça kalıntılar da bulunuyor.

İngiltere Dil Okulu – International House Ders İçerikleri ve Fiyatları

International House İngiltere Dil Okulu ile aynı zamanda Cambridge hazırlık sınavları, IELTS hazırlık sınavlarına hazırlık kurları da bulunuyor. Detaylara bakıldığında; 9.00’dan saat 12.00’a kadar 15’er dakikalık aralarla dersler işleniyor. 12.15 ile 13.10 arasında da öğrencilere, öğretmenler tarafından ihtiyaçlar doğrultusunda bire bir İngilizce desteği sağlanıyor. Elbette, bu sabah programları için geçerli ve bunun tersine akşam programlarıyla da bu İngiltere dil okulu programına katılım sağlayabilirsiniz.

İngiltere dil okulu fiyatları sayfasında da görülebileceği gibi, genel olarak İngiltere’deki fiyatlar sterlin cinsiyle hesaplanıyor. Eğer ‘begginer’ olarak katılım sağlayacaksanız, haftalık 325 pound’luk bir değeri var.  Standart İngilizce kursu olarak belirlenen ‘English for life’ isimli bu İngiltere dil okulu fiyatı da haftalık 20 saatlik eğitimiyle 325 pound olarak, eğer daha düşük bir fiyattan değerlendirmek istiyorsanız, 260 poundluk 15 saatlik eğitim alabilirsiniz.

 

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : International House
  • Seviye
   : Begginer dahil olmak üzere; advanced seviyesine kadar İngilizce dil kursları bulunuyor. Aynı zamanda, her program içerisinde herhangi bir İngilizce bilgisi de beklenmez. Elbette IELTS gibi sınav hazırlık kursları hariç.
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama
  • Dahili Hizmetler
   : Tam donanımlı 9 sınıf, Bilgisayar Odaları, Mikrodalga Fırın, Kafeterya, Ücretsiz Wifi
  • Fiyat
   : Haftalık 325 pound olarak listelenen International House İngiltere Yaz Okulu, bünyesindeki diğer alanlarda eğitim alacaklara da 325 pound olarak fiyatlandırma yapılır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar