York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

İngilizce her alanda lazım olan ve büyük başarılara imza atabilmek adına gerekli olan bir yabancı dildir. O nedenle İngilizce bilme zorunluluğu her alan için geçerli hale gelmiştir. İngilizce öğrendikten sonra üzerine yeni bir dil daha ekleyebilmek ise daha kolaydır. İngilizce öğrenebilmek için yardım almanız gerekir. Her İngilizce kursuna gitmek yeterli takviye sağlamaz. Kursların birbirinden ayrılan özellikleri vardır. İngilizce öğrenmeyi olmazsa olmaz olarak nitelendiriyorsanız yapmanız gerek...

İngilizce her alanda lazım olan ve büyük başarılara imza atabilmek adına gerekli olan bir yabancı dildir. O nedenle İngilizce bilme zorunluluğu her alan için geçerli hale gelmiştir. İngilizce öğrendikten sonra üzerine yeni bir dil daha ekleyebilmek ise daha kolaydır. İngilizce öğrenebilmek için yardım almanız gerekir. Her İngilizce kursuna gitmek yeterli takviye sağlamaz. Kursların birbirinden ayrılan özellikleri vardır. İngilizce öğrenmeyi olmazsa olmaz olarak nitelendiriyorsanız yapmanız gereken, her anlamda kaliteli bir kursu tercih etmek olmalıdır. Kullanılan kaynakların ve sınıfların sistematik durumu dil öğrenmek konusunda büyük rol oynayan aracılardır. Sınıfların içerisinde eksiksiz olarak hem kulak aşinalığı kazandıracak ses sistemleri, hem de istenildiği anda kullanılabilecek vizyonlar bulunmalıdır. 

Tercih ettiğiniz kursların eğitmenleri yabancı uyruklu ya da ana dilleri İngilizce olan kişiler olursa, daha yeterli bir eğitim sürecine başlamış olursunuz. Tercih edeceğiniz İngilizce kursu sizler için mutlaka en üst düzey kaynakları sağlıyor olmalıdır. Eksiksiz her türlü kaynağın, gerektiği yerde kurs tarafından sizlere sunulması verimli olacaktır.
Konuşmaya yönelik İngilizce bilgisine önem veren kursları tercih etmeniz, sizlere artılar katar. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığıbünyesinde ihtiyaca yönelik İngilizce destek çalışmaları sunar. Bünyemizdeki eğitmenler yabancı uyruklu ve sertifikalı, alanında deneyimli kişilerdir. Dilerseniz dil eğitimini yurt dışında almayı tercih edebilirsiniz. Giderek ve gezerek duyacağınız her cümle sizlere daha fazla katkı sağlar. İngiltere, Amerika gibi yerlerde tam kapsamlı eğitim programları düzenleyen birçok kurum vardır. Size uygun eğitim seçeneklerini öğrenmek için danışmanlarımızdan ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar