York Eğitim Danışmanlığı

ILSC San Francisco Dil Okulu

ILSC San Francisco Dil Okulu

ILSC San Francisco Dil Okulu

Amerika'nın en gözde lokasyonlarından biri olan San Francisco şehrinde yer alan ILSC dil okulu, oldukça merkezi bir lokasyona konumlanmıştır. Şehir merkezinde ve ulaşımın oldukça kolay olduğu lokasyonda hizmet veren kurum, modern binası, teknolojik sınıfları, tam kapsamlı programları ve özverili kadrosu ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alır. Her yıl bünyesinde binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan ILSC, öğrencilerine kaçırılmayacak eğitim fırsatları sunmaktadır. Genel İ...

Amerika'nın en gözde lokasyonlarından biri olan San Francisco şehrinde yer alan ILSC dil okulu, oldukça merkezi bir lokasyona konumlanmıştır. Şehir merkezinde ve ulaşımın oldukça kolay olduğu lokasyonda hizmet veren kurum, modern binası, teknolojik sınıfları, tam kapsamlı programları ve özverili kadrosu ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alır. Her yıl bünyesinde binlerce uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan ILSC, öğrencilerine kaçırılmayacak eğitim fırsatları sunmaktadır. Genel İngilizce ve akademik destek dışında kişiye özel ve bireysel dil eğitim programları ile fark yaratan ILSC, en üst düzey verimi sağlayan eğitim metodlarını esas alır. Farklı milletten öğrencilerle buluşmak ve farklı kültürleri tanıyarak bolca dil pratiği yapmak için en uygun lokasyonlardan biri olan San Francisco'da yine okulun düzenlediği çeşitli etkinlikler ve eğlenceli haftasonu gezileri ile sosyalleşmek, şehri keşfetmek ve keyifli bir eğitim süreci geçirmek mümkün.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ILSC
  • Seviye
   : ILSC bünyesinde; Genel İngilizce, Akademik Sınavlara Hazırlık, Sertifika Programları, İş İngilizcesi ve Yoğun İngilizce alanlarında dil eğitim programları sunulmaktadır. Dersler haftada minimum 20 maksimum 28 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir. Program boyunca dil eğitimini destekleyici çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenlenmektedir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama seçeneği dışında okulun referansı olan hotel, dorm odalar ve eşyalı dairelerde konaklama imkanı mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : 15 tam donanımlı sınıf, bilgisayar odası, ücretsiz Wİ-Fİ erişimi, kütüphane, öğrenci salonu, ders kitapları, eğitim materyalleri
  • Fiyat
   : Haftalık 220 $'dan başlayan fiyatlarla

İlgili Programlar/Okullar